Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Pohnán > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Pohnán — G Suite specialista

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. Radek Pohnán:
Při spolupráci s Radkem Pohnánem a Cleverity.cz oceňujeme velmi rychlou integraci Google Suite pro náš mezinárodní projekt. Radek nám pomohl nastavit celé řešení od začátku ve všech zemích, ve kterých působíme. Komunikace byla vždy blesková a vyřešení požadavků prvotřídní. Doporučujeme.

Petr Jirásek

technický ředitel Tipli.cz, Tipli.sk a Tipli.pl
www.tipli.cz
Kurz Gmelius je takovou nadstavbou kurzu „Ovládněte Google Gmail – staňte se Gmail mistrem“. Jde o rozšíření Gmailu, o vylepšení, která vám usnadní a zefektivní práci, zvlášť pokud používáte Gmail jako firemní email. Pro mě rozhodně velmi přínosné školení, které posunulo používání Gmailu na vyšší úroveň :-)

Adéla Němcová

Cleverity nám pomohly a vyřešily problém s poštovní službou velice rychle a profesionálně za velice zajímavou cenu. Děkujeme.

David Kejmar

Jednatel společnosti
www.rebys.cz
Absolvovala jsem školení G Suite Gmail. Radek je v oblasti Google aplikací odborník, ale dokáže poradit i nad rámec těchto aplikací i nad rámec obsahu kurzu. Kurzy s ním pro mě byly rozhodně přínosem a pomohou mi zefektivnit práci především s Gmailem. Kurz pokrývá nastavení Gmailu tak, aby co nejvíce vyhovoval našim požadavkům a aby byla práce s ním pro nás co nejefektivnější. Radek vždy vysvětlí teorii a hned na to si to vyzkoušíte. Ačkoli už nějakou dobu s Gmailem pracuji, tak i přesto pro mě byl tento kurz přínosný.

Adéla Němcová

absolventka školení G Suite Gmail
Radek působí velmi skromně a je velmi příjemný společník. Ochotný vysvětlit jakoukoli problematiku. Odborník na téma.

Vlastimil Váňa

Radek je zkušený a kompetentní lektor. Předal mi řadu nápadů, které mi pomůžou zlepšit efektivitu při práci nejen s emailem, ale i s G Suite.

Jan Pánek

vinozarchivu.cz
Radek je velký profesionál. Moc milý, věcný, výborně vše vysvětlil. Skvělá příprava na kurz.

Iva Musilová

Vše proběhlo v pořádku. Účastníkům školení se seminář líbil a byl pro ně přínosný.

Tomáš Taran

Školení se mi líbilo, odnesla jsem si plno užitečných poznatků. Skvělé bylo, že vše bylo vysvětleno tak, že i naprostý laik jako já pochopil vše, co bylo přednášeno.

Martina Lukovská

poradce
Pohodovyuklid.cz ~ martinaluk.eurona@gmail.com ~ 606 460 356
Pana Radka Pohnána a jeho školení na G Suite vřele doporučuji. Školení bylo profesionálně připravené a přizpůsobené našim potřebám. Za relativně krátkou dobu jsme se dověděli spoustu užitečných tipů a vychytávek. Pan Pohnán je opravdový profesionál.

Aneta Šeborová

www.fermatmachinery.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS