Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Pohnán > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Pohnán — G Suite specialista

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Radek Pohnán:
Kurz Gmelius je takovou nadstavbou kurzu „Ovládněte Google Gmail – staňte se Gmail mistrem“. Jde o rozšíření Gmailu, o vylepšení, která vám usnadní a zefektivní práci, zvlášť pokud používáte Gmail jako firemní email. Pro mě rozhodně velmi přínosné školení, které posunulo používání Gmailu na vyšší úroveň :-)

Adéla Němcová

Cleverity nám pomohly a vyřešily problém s poštovní službou velice rychle a profesionálně za velice zajímavou cenu. Děkujeme.

David Kejmar

Jednatel společnosti
www.rebys.cz
Absolvovala jsem školení G Suite Gmail. Radek je v oblasti Google aplikací odborník, ale dokáže poradit i nad rámec těchto aplikací i nad rámec obsahu kurzu. Kurzy s ním pro mě byly rozhodně přínosem a pomohou mi zefektivnit práci především s Gmailem. Kurz pokrývá nastavení Gmailu tak, aby co nejvíce vyhovoval našim požadavkům a aby byla práce s ním pro nás co nejefektivnější. Radek vždy vysvětlí teorii a hned na to si to vyzkoušíte. Ačkoli už nějakou dobu s Gmailem pracuji, tak i přesto pro mě byl tento kurz přínosný.

Adéla Němcová

absolventka školení G Suite Gmail
Radek působí velmi skromně a je velmi příjemný společník. Ochotný vysvětlit jakoukoli problematiku. Odborník na téma.

Vlastimil Váňa

Radek je zkušený a kompetentní lektor. Předal mi řadu nápadů, které mi pomůžou zlepšit efektivitu při práci nejen s emailem, ale i s G Suite.

Jan Pánek

vinozarchivu.cz
Radek je velký profesionál. Moc milý, věcný, výborně vše vysvětlil. Skvělá příprava na kurz.

Iva Musilová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS