Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Štícha > Ukázky práce > Ilustrace outline barevné ikony Venice, I am sorry

Ilustrace outline barevné ikony Venice, I am sorry

Benátky v Itálii byly 30.12.2016 vlivem super úplňku téměř na suchu. V kanálech nebyla žádná voda a lodě se povalovaly na dně kanálů.

Zobrazuji položku č. 10 z celkem 22 položek v této galerii:

Ilustrace outline barevné ikony Venice, I am sorry
« Předcházející Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace outline barevné ikony Music makes me cry  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace outline barevné ikony Venice, I am sorry  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace outline barevné ikony Listen to your heart  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace outline barevné ikony No excuses, just work dude  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radek Štícha

Radek Štícha

software Adobe
ilustrátor a grafik se zaměřením na 2D cartoon grafiku — Originální ilustrace a grafika se zaměřením na 2D cartoon kresby. Animace pro videa a tvorba osobitých log a ikon. Úprava dat pro tisk. Výstupy ve vysokém rozlišení. Profesionální software Adobe. Bohaté zkušenosti v oboru a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 602 321 010 ~ Email: radek.sticha@seznam.cz ~ Web: www.radeksticha.cz
Místo: Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Radek Štícha Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS