Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Štícha > Ukázky práce > Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to

Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to

Strach z chyb je brzda. Absolutně zbytečný zdroj nejistoty. Chybami se člověk učí a nejdůležitější je neopakovat stále dokola ty samé. Tento motivační plakát vás po každé chybě a pokusu uspět přesvědčí o tom, že se nemáte vzdávat.

Odkaz: https://www.motivatory.cz/prace-uspech/experimentuj-delej-chyby-pouc-se-opakuj-to/
Zobrazuji položku č. 8 z celkem 22 položek v této galerii:

Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to
« Předcházející Vytvoř si své vlastní slunce  (zobrazit v plné velikosti)Láska je klíč  (zobrazit v plné velikosti)Experimentuj, dělej chyby, pouč se, opakuj to  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace outline barevné ikony Music makes me cry  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace outline barevné ikony Venice, I am sorry  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radek Štícha

Radek Štícha

software Adobe
ilustrátor a grafik se zaměřením na 2D cartoon grafiku — Originální ilustrace a grafika se zaměřením na 2D cartoon kresby. Animace pro videa a tvorba osobitých log a ikon. Úprava dat pro tisk. Výstupy ve vysokém rozlišení. Profesionální software Adobe. Bohaté zkušenosti v oboru a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 602 321 010 ~ Email: radek.sticha@seznam.cz ~ Web: www.radeksticha.cz
Místo: Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Radek Štícha Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS