Mgr. Radek Zmítko

UX/UI designér digitálních produktů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně Praha, Brno a Frýdek-Místek

Navrhování mobilních (iOS a Android) a webových aplikací je mou vášní. 

Každý den používám osvědčené metody a principy řízené vybroušenými procesy. Školím Figmu a další nástroje včetně základů UI a UX designu.

  • Dělám rozhovory se zúčastněnými stranami;
  • vedu workshopy a provádím první UX výzkum, na který navazuje informační architektura, skicování / wireframy, prototypování;
  • řídím se pravidly přístupnosti a použitelnosti;
  • dělám testování použitelnosti, high-fidelity návrhy až po předání vývojářům.

Jsem hodně „silný“ i v interakčním designu, např. jsem vytvořil ikony pro mezinárodní železnici. Mým koníčkem jsou vektorové ilustrace.

VYBRANÉ REFERENCE A ZKUŠENOSTI

  • Komerční banka, a.s. – Byl jsem členem designérského týmu, který navrhoval novou mobilní a webovou aplikaci. Připravoval jsem některé komponenty komplexního design systému. Dělali jsme spoustu workshopů, hloubkových rozhovorů a uživatelských testů. Osobně jsem dostal na starost 4 user flows.
  • Creative Dock s.r.o – Pracoval jsem s design systémy a brand manuály velkých společností, připravoval wireframy a prototypy, testoval, navrhoval uživatelské rozhraní mobilních aplikací a webových stránek. Kreslil jsem vektorové ilustrace. Chystal jsem propozice projektů např. pro NN pojišťovnu, DPD, Centropol, Pointu, Monetu atd.
  • Menší projekty – I když jsem hodně pracoval na návrzích pro velké společnosti, vítám i práci pro středně velké firmy i jednotlivce.  Pracoval jsem např. pro značky: Eventee, Proschcar, Iframix, Timpex, Webtown, Famiredo, Touch art, Modra krev, CZECH HEALTH INTERACTIVE, Emorfiq a další.
Mgr. Radek Zmítko

Kontakty

Mgr. Radek Zmítko
Tolstého 108
Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)
738 01
Mobil:603 822 074
Email:r.zmitko@gmail.com
Web:www.radekzmitko.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:radekzmitko
Messenger:radekzmitko
WhatsApp:420603822074
Skype:radekzmitko
IČ:04336381 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Radkem jsme spolupracovali na tvorbě ilustrovaného webu a infografikách. Spolupráce byla skvělá od začátku až do konce. Ihned po zadání přesně pochopil co potřebujeme a převedl naše myšlenky na krásné ilustrace. Oceňuji, že nad návrhem nepřemýšlí pouze z grafického, ale také uživatelského hlediska. V naší vzájemné spolupráci budeme určitě pokračovat i nadále a rozhodně mohu Radka všem vřele doporučit.

Kateřina Shibalová

IT manager ve společnosti Czech Health Interactive