Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Ukázky práce - portfolio > Ilustrace k vystřihovánce zubního kartáčku aneb Jak naučit dítě čistit zoubky?

Ilustrace k vystřihovánce zubního kartáčku aneb Jak naučit dítě čistit zoubky?

Odkaz: http://www.etsy.com/listing/466977679/toothbrush-paper-toy-printable-pdf?ref=shop_home_active_1
Zobrazuji položku č. 25 z celkem 48 položek v této galerii:

Ilustrace k vystřihovánce zubního kartáčku aneb Jak naučit dítě čistit zoubky?
« Předcházející Táta v akci - barevný doodle styl  (zobrazit v plné velikosti)Detail komixu na prezentační materiály pro firmu ADASH  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace k vystřihovánce zubního kartáčku aneb Jak naučit dítě čistit zoubky?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh a kresba Komixu (komiksu) pro občanskou poradnu  (zobrazit v plné velikosti)Návrh a kresba Komixu (komiksu) pro občanskou poradnu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Radek Zmítko

Mgr. Radek Zmítko

software Adobe
ilustrátor a grafik — Vzdělávací ilustrace (flexibilní styl např. doodle, realistický styl, barevná, černobílá kresba, stopa a textury ve stylu akvarelu), digitální ilustrace pro tiskoviny, weby, mobilní aplikace. Infografika, piktogramy, ikony… Praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 24 doporučení
Mobil: 603 822 074 ~ Email: r.zmitko@gmail.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně Praha, Brno a Frýdek-Místek

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Radek Zmítko Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS