Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Zmítko > Na míru vám přípravím ikony, maskoty, infografiku, potisk trička, apod. > Pohyb nám dává křídla – potisk na triko

Pohyb nám dává křídla – potisk na triko

Návrh potisku na tričko. Prodávám jej na Etsy jako svůj nejžádanější potisk. Soubory jsou připravené k vyřezání z folie apod.

Zobrazuji položku č. 42 z celkem 50 položek v této galerii:

Pohyb nám dává křídla – potisk na triko
« Předcházející Rockway - vizualizace potisku trička Adventure family  (zobrazit v plné velikosti)Rockway - vizualizace potisku trička Zazimovat enduro je zločin  (zobrazit v plné velikosti)Pohyb nám dává křídla – potisk na triko  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh obalu s ilustrací pro ovocné přesnídávky (snacky) od Hamé  (zobrazit v plné velikosti)Obal dětské zubní pasty Promise s maskotem  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Radek Zmítko

Mgr. Radek Zmítko

software Adobe
ilustrátor a grafik — Digitální ilustrace a grafika pro rozmanité klienty. Ikony, maskoty, infografika, vzdělávací ilustrace, návody, piktogramy, grafika pro tiskoviny, weby, mobilní aplikace, profily na sociálních sítích, blogy apod. Flexibilní styl, praxe a dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 603 822 074 ~ Email: r.zmitko@gmail.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně Praha, Brno a Frýdek-Místek

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Radek Zmítko Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS