Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Strýček

Radim Strýček

webdesignér, grafik a ilustrátor

Radim Strýček
Radim Strýček - logo

Profesionální grafický design se zaměřením na webové stránky a vizuální identitu firmy nebo produktu, také počítačové ilustrace. Kompletní servis včetně realizace webových prezentací a zajištění tisku.

  • Webdesign – firemní weby, e-shopy i jednostránkové prezentace, responzivní a uživatelsky přívětivý design.
  • Firemní identita – jednotný vizuální styl firmy neboli corporate identity, nápaditý a originální design pro loga, vizitky či tiskoviny.
  • Propagační grafika – reklamní bannery, plakáty, letáky…
  • Ilustrace – kreslení skic na papír, poté překreslení ilustrací do počítače.

Výsledek mé práce je pro mě důležitý, proto ji dělám precizně. Vytvářím čistý a vyhlazený moderní design s ohledem na výbornou použitelnost a konverze webu. Mám přes 10 let zkušeností z grafických a tiskových studií, z toho 3 roky z velké mediální agentury na pozici senior grafik a webdesignér. Dokončil jsem více než 80 projektů.

Portfolio:

Kompletní realizace e-shopu pro AtkinsWebdesign a kompletní realizace webu pro hospoduTvorba loga pro malé firmy i velké společnostiFiremní materiály Obchodní bránaIlustrace pro výukovou hru
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radim Strýček
Nové sady 988/2
Brno
602 00
Mobil:604 858 041
Email:info@grastix.com
Web:grastix.com
Facebook:Facebook grastix
:04983068

Doporučení z první ruky

S Radimem Strýčkem spolupracujeme již delší dobu a vždy odevzdá svou práci s maximálním citem pro detail. Je to profesionál ve svém oboru a velice rádi s ním spolupracujeme. S jeho práci jsme naprosto spokojení!
Jakub Kantor
grafické studio Kantor Graphics

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS