Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Strýček

Radim Strýček

webdesignér, grafik a ilustrátor

Radim Strýček
Radim Strýček - logo

Tvořím pofesionální grafický design se zaměřením na webové stránky a vizuální identitu firmy nebo produktu, také počítačové kresby a ilustrace. Zajistím kompletní servis včetně realizace webových prezentací a poradím vám, jak váš web nebo e-shop vylepšit.

  • Webdesign – unikátní firemní weby, e-shopy i jednostránkové prezentace, responzivní a uživatelsky přívětivý design. Komplexní návrh webové prezentace se zaměřením na cílovou skupinu. Analýza a optimalizace webu pro zvýšení konverzí a dosažení cílů. Také navrhuji uživatelské rozhraní a grafiku her, redakčních systémů a aplikací.
  • Firemní identita – chybí vaší firmě jasná tvář? Navrhnu vám jednotný vizuální styl (corporate identity), nápaditý a originální design pro loga, vizitky či tiskoviny.
  • Ilustrace – postavičky, potisky, znaky, obrazy, ruční kresba přes grafický tablet, stylově flexibilní tvorba, komerční ilustrace.

Výsledek mé práce je pro mě důležitý, proto ji dělám precizně. Vytvářím čistý a vyhlazený design s ohledem na výbornou použitelnost a konverze webu. Mám přes 10 let zkušeností z grafických a tiskových studií, z toho 3 roky z velké mediální agentury na pozici seniorního grafika a webdesignéra. Dokončil jsem více než 120 projektů.

Portfolio:

Grafický návrh e-shopuKompletní realizace webového portálu, administrace, firemní identity a postavičkyTvorba loga pro malé firmy i velké společnostiFiremní materiály Obchodní bránaIlustrované situace a kresby do infografiky
Zobrazit všech 31 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

  • Zaměření na výkon a personalizaci webu a e-shopu pro cílovou skupinu.
  • Funkční design a výborná uživatelská zkušenost. Web je marketingový nástroj, proto dle vašeho byznysu navrhuji také jeho obsah, prodejní strategii i komunikaci.
  • Nápadité koncepty, ilustrace a postavičky, které zaujmou. Ruční návrhy dodají autentičnost, digitální zpracování nový rozměr.
  • #unikátní design #analýza #obsahová architektura #UX #UI #onpageSEO

Kontaktní informace

Radim Strýček
Nové sady 988/2
Brno
602 00
Mobil:604 858 041
Email:info@grastix.com
Web:grastix.com
Facebook:Facebook grastix
:04983068

Doporučení z první ruky

Hodnocení: 10 z 10. Když jsem začal realizovat svůj nápad, věděl sem, že člověk víc jak 80 % všeho kolem sebe hodnotí pohledem a první 3 vteřiny rozhodují o všem. Poptávající inzerát na grafika byl dosti strohý, nekonkrétní a někteří dokonce zavrhovali i samotnou myšlenku. Jako jeden z mála odvážných mne kontaktoval p. Strýček, jehož portfolio na mě zapůsobilo. Od návrhu loga a portálu sem si sliboval hodně. První nástřely, které byly vytvořeny na základě dodaných wireframů, předčily očekávání a lze říci, že s minimálními úpravami zůstaly až do finální podoby. Spolupráce fungovala perfektně a přístup byl profesionální. S výsledky odvedené práce sem velice spokojen a se spoluprací počítám i v budoucnu.
Jiří Marušák

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS