Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radim Strýček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Radim Strýček — webdesignér, grafik a ilustrátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Radim Strýček:
S Radimem se skvěle spolupracuje. Je kreativní, dodržuje termíny a hlavně má už něco za sebou. Proto jeho práce dává smysl a je promyšlená. Doporučuji.

Michalis Katapodis

3IT úspěšný eshop
www.3it.cz
Perfektní komunikace. Radim nikdy nenechá věc nedotaženou. Vše musí být perfektní a vyladěné do posledního detailu. Dlouholetá praxe jde poznat a rozumí tomu co dělá. Pokud chcete nejen hezký, ale i funkční web, tak doporučuji. Těším se na další spolupráci.

Bc. Martin Tesař

kodér HTML/CSS/JS
koderhtml.cz ~ m.tesar@koderhtml.cz ~ 731 950 125
S Radimem Strýčkem spolupracujeme již delší dobu a vždy odevzdá svou práci s maximálním citem pro detail. Je to profesionál ve svém oboru a velice rádi s ním spolupracujeme. S jeho práci jsme naprosto spokojení!

Jakub Kantor

grafické studio Kantor Graphics
776 666 691
Hodnocení: 10 z 10. Když jsem začal realizovat svůj nápad, věděl sem, že člověk víc jak 80 % všeho kolem sebe hodnotí pohledem a první 3 vteřiny rozhodují o všem. Poptávající inzerát na grafika byl dosti strohý, nekonkrétní a někteří dokonce zavrhovali i samotnou myšlenku. Jako jeden z mála odvážných mne kontaktoval p. Strýček, jehož portfolio na mě zapůsobilo. Od návrhu loga a portálu sem si sliboval hodně. První nástřely, které byly vytvořeny na základě dodaných wireframů, předčily očekávání a lze říci, že s minimálními úpravami zůstaly až do finální podoby. Spolupráce fungovala perfektně a přístup byl profesionální. S výsledky odvedené práce sem velice spokojen a se spoluprací počítám i v budoucnu.

Jiří Marušák

Svižná komunikace, profesionalita, precizní práce = skvělý výsledek. Naprostá spokojenost.

MDDr. Markéta Roiková

zubní ordinace Havanska Dent s.r.o.
havanskadent.cz ~ info@havanskadent.cz ~ 720 077 793
Spolupráce s Radimem je perfektní, je to kreativní člověk s plnou hlavou skvělých myšlenek. Stačí mu dát vizi a on už ji zvládne přetvořit v hotovou grafiku! Hodně také oceňuji, že když jsme se domluvili na deadlinu, tak byl vždy dodržen. Těším se na další spolupráci. #MonkeyJail coming soon!

Jan Bestetti

www.monkeyjail.cz
Radima bych chtěl vřele doporučit. Postaral se nám o skvěle prezentující logo pro naši společnost Elementmusic a vždy má kreativní grafické nápady.

Radek Bj.

DJ, zvukař, herec
www.elementmusic.cz ~ bjalon@elementmusic.cz ~ 775 417 273
Skvělá komunikace a ještě lepší výsledek. Práce byla provedena v krátkém čase, veškerá komunikace probíhala bezproblémově a hlavně výsledné logo předčilo jakékoliv očekávání! Rozhodně doporučuji.

Jiří Procházka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS