Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radka Snížková

Radka Snížková

copywriterka se specializací na psaní pro cestovní ruch a technické obory

Radka Snížková

Podnikáte v cestovním ruchu či technických oborech a potřebujete účinné copy? Napíšu vám kreativní texty a PR články s respektem k jazyku cílové skupiny a důrazem na optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

  • Copywriting pro cestovní ruch – připravuji texty pro propagační materiály, cestovní itineráře, turistické průvodce (např. texty a fotky na webech Krakow.cz, Videnpruvodce.cz) a další informativní publikace. Píšu i pro výrobce a prodejce outdoorového vybavení (Happy Sport, Cleverstore).
  • Texty pro propagaci turistických cílů – články s tipy na výlety zveřejňuji v různých cestovatelských magazínech, např. Infoglobe.
  • Geolokační hry – vymýšlím a realizuji geolokační hry, ke kterým zároveň píši scénáře. Místům dodávám atraktivitu a pomáhám tak zvýšit jejich návštěvnost.
  • Technické texty – své technické vzdělání a dlouholetou praxi v prodeji na všech úrovních zúročuji v technických textech. Podílím se na psaní nákupních rádců pro odborné magazíny, píši texty pro laickou veřejnost z oblasti stavebnictví, elektrotechniky a TZB. Ve spolupráci s agenturou Vortum tvořím texty nákupního rádce na Heureka.cz, např.: Jak vybrat akuvrtačku, Jak vybrat mixér a šlehač, Jak vybrat myčku atd.

Mám rovněž zkušenosti s administrací webových stránek a profilů na sociálních sítích. Věnuji se i souvisejícím volnočasovým tématům: outdoorovým aktivitám, sportu, dětem, přírodě…

Ukázky práce:

Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 1Výlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 3Úštěk, Helfenburk a kalvárie v Ostrém | cestovatelský článek, strana 29 zbytečných obav z dovolené na lyžích | PR text pro půjčovnu lyží, 1. částVýlet Krušné hory: Kovářská, vápenka Háj, Měděnec, strana č. 2
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radka Snížková
Mezilesní 554/1
Praha 4
142 00
Mobil:603 147 360
Email:snizkovaradka@gmail.com
:69801207

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra
Spolupráce s Radkou je čistá, plynulá a profesionální. Dodržuje termíny, dokáže si připravit aktivně rešerši k tématu i proaktivně přijít s nápady na zlepšení. Mohu ji s klidem doporučit :-)
SEO & PPC specialista a konzultant

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS