Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radovan Moser

Radovan Moser

specialista na živé video přenosy

Radovan Moser
Radovan Moser - logo

Profesionální živé video přenosy z velkých i malých akcí jako jsou například koncerty, soutěže nebo přednášky. Do vysílání doplňujeme loga, titulky, prokládáme fotografiemi, video nahrávkami, mixujeme stereo zvuk, a to vše v reálném čase.

Výstupem je live stream na internet v kvalitě Full HD, 2K nebo i 4K. Vysíláme prostřednictvím vlastních video serverů, které zpracovávají video proud do různých kvalit a tedy i diváci s nejpomalejším internetem mohou sledovat živý přenos. Výsledkem může být TV pořad pro diváky u mobilů, tabletů, notebooků a multimediálních TV. Dodání HTML5 playeru pro přehrávání videa na všech zařízeních na vlastní www stránky klienta.

Profesní motto: Jakákoliv akce s námi je vždy LIVE! Výtečné reference: Jihočeská filharmonieOlympijský výbor na akci RIO Lipno.

Galerie:

Souboj nevěst 2016Šanzonový koncert Kateřiny Suchanové 2016

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč právě my

  • Jsme zaměřeni na vysokou kvalitu produktu. Důkladně každou akci plánujeme a připravujeme, jelikož na chybu při LIVE přenosu není místo.
  • Používáme vlastní cloud pro zpracování a distribuci videa. Znamená to, že odvysílaný přenos není v majetku YouTube, Facebook ani jiných systémů. Samozřejmě, že pokud zákazník preferuje tyto distribuční sítě, vysíláme skrze ně.
  • Jsme zároveň firmou, která má i divizi vývoje a výroby. Tedy jakékoliv nestandardní technické požadavky zákazníků jsou pro nás výzvou. Jsme schopni dodat prakticky cokoliv, co je principiálně proveditelné.
  • Zvuk, internet, projekce a další. Pokud zákazník potřebuje zvukaře, přivezeme vlastní techniku a zvukaře. Internet (WiFi) pro hosty zajistíme vlastní technologií a poté na mobilu / tabletu mohou návštěvníci sledovat náš LIVE stream v HD kvalitě! Dodáme a zobrazujeme i lokálně na TV, projektorech nebo outdoor velkoplošné TV.
  • Záznam a postprodukce. Celý přenos nahráváme v maximální kvalitě, kdy u Full HD to odpovídá 1,6 GB za každou minutu přenosu. Záznam živého přenosu poté předáváme zákazníkovi v takové kvalitě, jaká je pro jeho účel vhodná. Ze záznamu následně zpracujeme sestřih, doplníme efekty a komentáře.

Ukázky videí

Záznam živého přenosu ze soutěže Souboj nevěst 2016
Záznam přímého přenosu z šanzonového koncertu Kateřiny Suchanové
Video sestřih z živého přenosu z Mistrovství ČR karate mládeže 2012

Zobrazit všechna videa na YouTube »

Kontaktní informace

Radovan Moser
PATROKOLOS, s.r.o.
Senovážné nám 248/2
České Budějovice
370 01
Mobil:773 749 040 (nonstop)
Telefon:380 425 680
Email:live@camibox.tv
Web:www.camibox.tv
Facebook:Facebook camiboxtv
Twitter:Twitter camibox_tv
LinkedIn:LinkedIn radovan-moser
:28100557 (plátce DPH)
DIČ:CZ28100557

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS