Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radovan Moser

Radovan Moser

specialista na live stream a VR360 video

Radovan Moser
Radovan Moser - logo

Realizujeme živé video přenosy kulturních, sportovních nebo firemních akcí se střihem z více kamer v kvalitě Ultra HD (4K). Výstupem je live stream na YouTube, Facebook nebo Twitter v kvalitě Ultra HD (4K), 2K nebo i Full HD.

Samozřejmostí je možnost vkládat do živého přenosu multimédia, fotky, videa, průběžné a výsledkové listiny, titulky. V případě koncertů zajistíme prodej SMS online vstupenek pro sledování události z domova pro ty, na které již nezbylo místo před pódiem. Pokud máte zájem, dodáme vám na event vlastní LED Wall (projekční stěnu), pódium nebo ozvučení celé akce.

Virtuální realita v oblasti video (VR360) je nastupující způsob jak vtáhnout diváky ještě více do děje. Zajistíme živý přenos VR360 v kvalitě 4K na Facebook a YouTube. Nebo pro vás natočíme záznam v kvalitě VR360 8K 3D a zpracujeme z něho post-produkčně např. vaše propagační video.

Ale nejen velké akce jsou naší doménou. Vyhovíme i malým požadavkům, např. přenosu z jedné kamery v kvalitě HD nebo Full HD, případně jen akci zaznamenáme, následně sestříháme a dodáme pro zveřejnění na vašem YouTube nebo Facebooku. V postprodukci zrežírujeme, natočíme, sestříháme a dodáme reklamy, klipy a krátké filmy.

A pokud chcete pro publikum něco extra, zajistíme pro vás živé přenosy vaší akce ve 3D s 5.1 prostorovým surround zvukem do jakéhokoliv sálu jako širokoúhlé (cinema mode) projekce.

Video práce děláme více jak 10 let. Jsme zaměřeni na vysokou výstupní kvalitu a požitek diváka. Jakákoliv akce s námi je vždy LIVE!

Vybrané reference: Papež František (JMJ2019) VR360, Pure Model LIVE, Panamský průplav VR360, UNES-CO Kateřina Šedá LIVE, Laver Cup 2017 LIVE, Baťa LIVE, Pandora LIVE, Olympijský výbor LIVE, Jihočeská filharmonie REC/POST.

Showreel – podívejte se na námi natočená videa »

Galerie:

VR360 v Panamském PrůplavuBAŤA live streamSouboj Nevěst 7 (2018)Postprodukce videaLIVE strea Praha
Zobrazit všech 25 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Radovan Moser [ mapka ]
LIVE4K media s.r.o.
Senovážné nám 248/2
České Budějovice
370 01
Mobil:773 749 040 (WhatsApp, GSM, Viber)
Email:info@live4k.media
Web:live4k.cz
Facebook:Facebook live4kmedia
Instagram:Instagram live4k.media
LinkedIn:LinkedIn radovan-moser
Twitter:Twitter live4k_media
YouTube:YouTube CAMIBOXStream
WhatsApp:WhatsApp 420773749040
Datovka:Datová schránka wayvnjt
:06622917 (plátce DPH)
DIČ:CZ06622917

Doporučení z první ruky

Se společností LIVE4K media s.r.o. spolupracuji déle jak rok. Nikdy se mi nestalo, že bych byl odmítnutý. Vždy se našla cesta, jak věci z oboru vyřešit. Jako příklad uvádím vývoj SW pro automatické vysílání televizního programu a dálkovou správou. Tento program využívá Regionální televize JIŽNÍ ČECHY rok bez závad. Dále si od společnosti pronajímám jak jednotlivá zařízení, tak celý řetězec pro záznam koncertu. Například Hudební festival Nové Hrady 2018 https://youtu.be/TYPEO7hUCZw
Ivo Brabec
jednatel firmy Meridi s.r.o., provozovatel Regionální TV

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS