Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radovan Šurlák

Radovan Šurlák

vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací

Radovan Šurlák
Radovan Šurlák - logo

Pomáhám vytvářet smysluplné webové aplikace pro malé i velké, české i mezinárodní klienty s dobrým srdcem. Dbám na to, aby design a funkcionalita aplikací respektovaly skutečné potřeby uživatelů. Při práci rovněž využívám bohaté znalosti UX/UI designu a webdesignu a z vlastního e-commerce projektu.

Používám technologie potřebné pro postavení produktu od nuly až po úspěšné spuštění:

  • frontend – React, Vue (Redux, MobX, VueX), SASS, SCSS, Stylus, CSS3 a HTML5, JavaScript
  • backend – Node.JS, Meteor.js, Express
  • databáze – NoSQL, MongoDB, SQL
  • servery – Linux, Amazon AWS, DigitalOcean, Heroku, CircleCI

Vystudoval jsem obor Multimediální design na dánské škole Business Academy Aarhus (BAAA), kde jsem získal zásadní vědomosti z oblasti komunikace, designu a programování, ze kterých těžím dodnes. V rámci studijní praxe jsem se podílel na redesignu a programování úspěšného projektu centra pomoci pro zákazníky SmartWeb. V rámci mezinárodních projektů běžně komunikuji anglicky, česky a slovensky.

Vybrané reference: Handpoint.com, Superhuit.ch, Boataround.com, Wayop, Klow.co, Debio, L'illustré, Pinterested.

Ukázky práce:

Vývoj webové aplikace pro DebiopharmGroupVývoj webové aplikace pro L'illustréVývoj webové aplikace pro PinterestedVývoj webové aplikace pro Wayop

Status:

dostupný iba pre konzultácie

Působnost:

celá ČR, zahraničí na dálku

Kategorie katalogu:

Mé největší úspěchy:

  • Islandský startup Wayop – Od nuly jsem postavil aplikaci až do testovacího režimu, ve kterém ji používají společnosti jako Safari Quads, Midgard a Viking Horses. Tato aplikace pomáhá turistickým společnostem spravovat jejich objednávky a organizovat zájezdy.
  • Nobrainr.net – Tvořil jsem full stack aplikace pro výzkumný projekt, jehož cílem je zkoumání autismu a OCD. Projekt je organizovaný pod záštitou University of Cambridge.

Praxe a profesní historie:

  • 2019–dosud, full stack vývojář a programátor na volné noze
  • 2018–2019, Superhuit.ch, Porto – Vývoj kvalitních digitálních produktů pro švýcarské klienty v rámci švýcarsko-portugalské týmové spolupráce. Mj. vývoj projektu Azura, který získal cenu CSS Design Awards a WOTD. Tvorba frontendových komponentů ve VueJS a interním JS frameworku včetně integrace s WordPressem. Projektový management založený na agilních principech pomocí SCRUM.
  • 2017–2018, Boataround.com – Vývojářské a programátorské práce pro slovenský startup. Vývoj frontendových komponentů ve VueJS, interní CRM systém na míru, aplikace postavená na technologiích MEVN (MongoDB + Mongoose, Express, Vue a Node), uživatelský výzkum, UX/UI design, projektový managament v systému JIRA a Agile framework.

Kontaktní informace

Radovan Šurlák
Na Hlinách, 7208/31B
Trnava
917 01
Slovensko
Mobil:+421 944 877 722 (Slovensko)
Email:me@radovansurlak.com
Web:radovansurlak.com
Instagram:Instagram rado.surlak
LinkedIn:LinkedIn radovansurlak
WhatsApp:WhatsApp 421944877722
Skype:Skype radovansurlak@gmail.com
:51328178 (neplátce DPH)
DIČ:SK1123774608

Doporučení z první ruky

Ondřej Sedláček
Skvělá spolupráce ve všech ohledech. S Radovanem jsem spolupracoval na spoustě různých projektů od konzultací k webům přes mobilní aplikace. Vždy jsem skvěle překvapen a rád hledám možnost k další spolupráci. Oceňuju jeho široký záběr a přesah do UX a porozumění designu. Rád si kdykoliv poslechnu zpětnou vazbu a často díky Radovanovi svoji vlastní práci posunu ještě o level výš. Díky moc Rado a těším se na společné další projekty.
UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace, webdesignér

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS