Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Kozáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Renáta Kozáková — poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Renáta Kozáková:
Paní Kozáková je opravdový profesionál ve svém oboru. Zboží, které doporučuje svým zákazníkům, zná velmi dobře a dokáže vždy ochotně poradit, jak kterou nádobu používat a využít všech jejích předností na 100 %. Své mnohaleté zkušenosti předává svým zákazníkům a já osobně jsem velice spokojená s přístupem této poradkyně. Mohu všem jen a jen doporučit.

Zdeňka Pollaková

poradkyně pro zdravou výživu a životní styl
zdena.pollakova@gmail.com ~ 728 479 163
S paní Kozákovou spolupracuji již déle než pět let, po tuto dobu pro moji rodinu dodává výrobky firmy Zepter. Někdy mám pochyby, zda není kouzelník, vždy totiž dokázala splnit i ty nejzvláštnější přání. Její vystupování bylo vždy plně profesionální a bezchybné. Mohu jen pět slova chvály, ale osobní zkušenost je k nezaplacení.

David Skočil

ředitel společnosti
skocil@seznam.cz ~ 602 140 169
Výrobky značky Zepter jsou sice velice drahé, ale díky vysoce profesionálnímu přístupu paní Renáty Kozákové jsem pochopila, že nabízené zboží je skutečně vynikající kvality. Během 5 let jsem jejím prostřednictvím koupila pánev wok, několik hrnců, poklice Syncro-Clik, nože se zubatým ostřím, vacSy pumpu se stojanem a standard set VGM-160, univerzální mixér mixSy, kleště na maso, pekáček, čističe s utěrkou a vacSy dózy. S výrobky jsem velice spokojená, ale hlavně si cením přátelského, vždy usměvavého přístupu paní Kozákové k mým přáním a také její ochoty v případě výměny zboží, když se ukázala nějaká porucha (zatím jen jedna).

MgA. Magdalena Bílková Tůmová

www.bilkovatumova.euweb.cz
S Renátou Kozákovou jsem maximálně spokojená, její prezentace výrobků byla vždy výborná. Když budu potřebovat, obrátím se vždycky na ni.

Jana Kepková

jakepkova@seznam.cz ~ 603 771 151
Vřele a upřímně mohu paní Renátu Kozákovou doporučit jako poradce a prodejce produktů značky Zepter. Naše spolupráce je již několikaletá. Mnohokrát jsem měla tu čest se s ní setkat jak u mě doma, tak i přímo ve firmě, vždy s ukázkou vaření a představením nových produktů — výborná komunikace se zjištěním mých potřeb. Paní Renáta je upřímná a vždy usměvavá. Vždy mě potěší pozvánka na ukázku vaření a dárek u příležitosti mých narozenin. Několikrát jsem využila nabídky v akci, kdy jsem jako bonus dostala krásný dárek. Pro příklad uvádím nákup vysavače, jídelní příborové sady, sady nádobí (hrnců), tlakového hrnce, sady Baron (poháry a misky z oceli), tyčového mixéru mixSy… Se vším jsem moc spokojena. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Helena Rosenkrancová

referentka obchodu a marketingu
Před 8 lety jsme se zajímali o jeden z produktů firmy Zepter. S nabídkou k nám domů přišla usměvavá mladá paní, Renáta Kozáková. Díky jejím příjemnému vystupování a profesionálním radám jsme koupili náš první výrobek této značky. S pomocí paní Kozákové jsme pak postupně vybavili naši kuchyň nádobím, mixérem, noži a dalšími doplňky. Se vším jsme maximálně spokojeni, vše perfektně funguje, a pokud je to třeba, servis je rovněž bezvadný. Děkujeme tímto paní Kozákové, se kterou jsme stále v přátelském kontaktu, za její přístup a profesionalitu.

Marcela a Jan Malinovi

Paní Renáta Kozáková patří k dlouholetým a špičkovým prodejcům výrobků firmy Zepter. K zákazníkům se chová velmi profesionálně, výborně ovládá obchodní strategii, zná dobře nabízené produkty a jejich funkce. Je naprosto spolehlivá, milá a ochotná. Na základě jejího doporučení a fundovaného výkladu jsem si zakoupila několik výrobků firmy Zepter vždy k mojí 100% spokojenosti.

Irena Bachová

Chci Vám poděkovat za Vaši profesionalitu, ochotu pomoci a velmi ryhlé jednání. Vaše práce dělá dobrou reklamu pro firmu Zepter a byla bych ráda, kdybyste toto sdělení tlumočila pracovníkům této firmy. Manžel mi termokontrolku vyměnil a poklici můžu nadále používat.

Jana Jurtíková

Mockrát Vám děkuji za kuchařku a návod, rodičům to udělá opravdu velkou radost a službu — i za Váš přístup a ochotu, to se v dnešní době opravdu nevidí a je to vzácnost. V případě jakékoli potřeby nebo nákupu zboží od Zepteru se na Vás určitě obrátíme. Jsme dlužníky.

Monika Smutná

S paní Kozákovou mám jen velmi dobré zkušenosti: snaží se vyhovět individuálním přáním, vše perfektně vysvětlí a je spolehlivá. Dříve jsem se setkala s jinými prodejci, kterým více než na spokojenosti zákazníka záleželo na jejich profitu. U paní Kozákové tento pocit nemám, vždy se snaží, aby moje spokojenost (spokojenost zákazníka) byla na prvním místě.

Blanka Wolfová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS