Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renata Pitrová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Renata Pitrová, DiS. — marketérka a mentorka pro podnikající ženy

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Renata Pitrová, DiS.:
Paní Pitrová na mne zapůsobila hned při našem prvním setkání. Jasně viděla svůj cíl a skvěle definovala cílovou skupinu. Protože zná své silné stránky, tak je chtěla dále předávat ženám aktivním a s nutkáním svou aktivitu vytěžit skrze podnikání. Odvážné ženy jsou určitě projekt, který stojí za vaši pozornost. Buduje ho totiž žena, která se nespokojí s průměrem, tak mu věštím světlou budoucnost.

Adam Pýcha

ředitel oddělení marketingu a E-commerce v Knihy Dobrovský
S Renatou jsme HR kolegyně od ledna 2015. Je vyrovnaná, vstřícná, empatická a kurážná ohledně hledání řešení. Při práci se podělí o své znalosti a zkušenosti, umí podpořit, respektovat názory druhých. Díky její letité praxi má výborné komunikační dovednosti a cit pro odhad lidí. Renata je velice kreativní člověk, jejím nápadům nechybí originalita, užitečnost a soudobost.

Michaela Bártová

personalistka
Když jsem do svého týmu hledala experta na HR informační systémy, Renata byla tou správnou volbou. Strukturovaná, analytická, inovativní, hlavu plnou praktických nápadů. Zefektivnila celou řadu reportů a sledování HR indikátorů online. Svou nápaditostí a výborným organizačním talentem se podílela na tehdy netradičních náborových kampaních a rozšíření informovanosti zaměstnanců prostřednictvím skvělého firemního časopisu i vybudováním zbrusu nových webových stránek naší společnosti. Vůbec mě nepřekvapilo, když po rodičovské pauze ji její tvořivost dovedla až k projektu Odvážné ženy, díky němuž svou vášní k online světu pomáhá propagovat ostatním odvážným ženám jejich vlastní podnikání.

Lenka Vornhagen

HR
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS