Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renata Šimetková

Mgr. Renata Šimetková

interiérová designérka a konzultantka bytové architektury

Mgr. Renata Šimetková
Mgr. Renata Šimetková - logo

Navrhnu vám interiér, který vás bude těšit dlouhá léta. Do návrhu zohledním váš životní styl, představy a přání tak, aby navržený prostor byl nejen stylový, ale také uvolněný a klidný, pohodlný, útulný a zároveň funkční.

Ráda se postarám o kompletní řešení návrhů soukromých a komerčních interiérů. Ale neváhejte se na mě obrátit, i když plánujete jen menší redesign, potřebujete konzultaci, poradit, nasměrovat…

  • Design interiérů a komerčních prostor – Dílčí i kompletní návrhy a realizace všech druhů interiérů v rodinných domech, bytech a komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, obchody, hotely, restaurace, salony, čekárny, ambulance zdravotnických zařízení aj.
  • Redesign interiérů – Nízkonákladová proměna vašeho interiéru se zaměřením na menší úpravy s velkým efektem. Změna dispozice, barevnost, dekorování a styling stávajícího interiéru s ohledem na charakter stavby.
  • Homestaging – Příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Celkový posudek nemovitosti z pohledu kupujícího. Doporučení úprav vedoucích k maximálnímu zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců.
  • Poradenství – Konzultace pro vámi plánované úpravy interiérů. Pomoc v otázkách stylingu, změny barevnosti, dispozice. Pomoc při výběru vhodných zařizovacích předmětů.

Při své práci kombinuji různé styly, které oživuji barevnými akcenty a interiérovými doplňky. Do návrhů vnáším bohémskou eleganci, ale nikdy ne na úkor funkčnosti. Reflektuji nároky a potřeby svých klientů v souladu s novými trendy.

Interiérovému designu se věnuji od roku 2013. Vystudovala jsem interiérový design na pražské DesignŠkole. Služby nabízím také v angličtině.

Ukázky práce:

Návrh a realizace interiéru rodinného domu – jídelnaNávrh a realizace interiéru rodinného domu – ložniceNávrh a realizace interiéru rodinného domu – obývákProměna studentského pokoje s vícero funkcemi | OpavaPřestavba a kompletní návrh interiéru rodinného domu v Opavě-Raduni
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Opavsko a Ostravsko; po dohodě celá ČR a zahraničí

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat spolupráce?

  1. Úvodní konzultace – Seznámíme se, probereme vaše přání a podrobně si vyjasníme vyjasníme rozsah zakázky. Po schůzce vypracuji nabídku s detailním rozpisem služeb, cenou a termíny provedení.
  2. Dispoziční návrh interiéru – Po schválení nabídky si zaměřím váš prostor, doladíme další detaily a já začnu pracovat na návrhu. Vytvořím několik řešení, které po konzultaci s vámi dotáhnu k finálnímu konceptu. Výstupem bude půdorysné zobrazení místnosti a jednoduché 3D vizualizace.
  3. Návrh stylu interiéru – Nadefinujeme si také styl interiéru, preferenci barev a materiálů, které vytvoří vámi požadovanou atmosféru. Výstupem bude obecná vzorkovnice navržených barev a materiálů.
  4. Návrh zařizovacích předmětů interiéru – Dodám vám návrhy konkrétních zařizovacích předmětů (pohovky, stoly, židle, koberce, osvětlení, okenní dekorace apod.), které budou výsledkem konzultací v průběhu zakázky a odpovídají schválenému stylu, barevně-materiálovému schématu a rozpočtu interiéru. Vypracuji tzv. katalogový list a v případě zájmu zajistím i nákup navržených a schválených zařizovacích předmětů.
  5. Nábytek na míru – V případě, že bude součástí mého návrhu i nábytek na míru, připravím jeho projektovou dokumentaci pro truhláře, který pod mým dohledem nábytek vyrobí.
  6. Realizace interiéru – Pokud budete chtít, ráda vám realizaci zajistím od A do Z.

Kontaktní informace

Mgr. Renata Šimetková
Liliová 79/8
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:777 900 129
Email:renata_simetkova@yahoo.co.uk
Web:www.design-rs.cz
Instagram:Instagram renata_simetkova
LinkedIn:LinkedIn renata-simetkova
Pinterest:Pinterest RenataSimetkova
Messenger:Facebook Messenger renata.simetkova
WhatsApp:WhatsApp 420777900129
Účet:670100 – 2214023282 / 6210 (mBank)
:73180921 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Cílem projektu byla modernizace vybavení synova (13) pokoje, výrazný přerod z dětského pokoje na pokoj pro teenagera. Před rokem dostal syn nový nábytek, na tom jediném jsme trvali, aby designérka zachovala. Renata téma bravurně uchopila. Nejprve hovořila se mnou (matka), poté si popovídala se synem. Za 10 dní jsem dostala do mailu krásný návrh úpravy pokoje včetně detailů. Renata přeskupila nábytek, navrhla, jak změnit výmalbu. Část stěny je nyní šedá – což se synovi velmi líbí, jedna ze stěn je celá polepená tapetou. Renata synovi nabídla i stylové doplňky typu drátěná nástěnka, moderní svítidlo, obří křeslo na válení a chlupatý koberec, který dává pokoji atmosféru. Vše je barevně i stylově sladěno. Téměř všechny doplňky navržené v projektu jsme si do dvou týdnů nakoupili. Skvělé bylo, že nám Renata do projektu napsala i cenu jednotlivých kusů nábytku / doplňků, nabídla i možnost objekty pro nás obstarat. Syn se v novém pokoji cítí velmi dobře. Po třech týdnech po modernizaci jsme v pokoji nakonec i vyměnili koberec, který jsme se zprvu rozhodli zachovat. Renata měla pravdu. Děkuji designérce a všem vám ji velmi doporučuji. Je empatická, inspirativní, milá a přinese vám do domova teplo.
Gabriela Salichová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS