Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Fotogalerie > Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)

Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)

Zobrazuji položku č. 18 z celkem 20 položek v této galerii:

Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)
« Předcházející Simultánní tlumočení CS-ES konference INSPO  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení na tiskové konferenci k výstavbě ruského kola na pražské Náplavce  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tlumočení konference filozofického zaměření na FHS UK  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení workshopu o Značce spolehlivosti a neslyšících pořádaného občanským sdružením Orbi Pontes  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Renáta Sobolevičová

Mgr. Renáta Sobolevičová

britská vlajka francouzská vlajka španělská vlajka katalánská vlajka členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů
tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny — Konsekutivní a simultánní tlumočení francouzštiny a španělštiny. Překlady z a do jazyků angličtina, francouzština, španělština a katalánština z různých oborů, zejména výtvarné umění. Důkladné vzdělání a prestižní reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 37 doporučení
Mobil: 603 959 501 ~ Email: r.sobolevicova@gmail.com ~ Web: www.renatasobolevicova.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; Latinská Amerika, osobně Praha

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Renáta Sobolevičová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS