Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Fotogalerie > Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka

Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka

S americkou výtvarnicí Karen LaMonte v Museu skla Portheimka na tiskové konferenci k otevření stálé expozice a krátkodobé výstavy.

Zobrazuji položku č. 13 z celkem 17 položek v této galerii:

Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka
« Předcházející Heller, Steven. 100 Illustrators/100 Ilustrátorů. Praha: Slovart, 2013  (zobrazit v plné velikosti)Sanna, Angela. Impresionismus. Praha: Slovart, 2011  (zobrazit v plné velikosti)Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tlumočení na tiskové konferenci k zahájení výstavy Ateliérová sousedství v Museu Kampa  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení obchodních jednání v Togu a Ghaně pro společnost XY DEVELOP  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Renáta Sobolevičová

Mgr. Renáta Sobolevičová

britská vlajka francouzská vlajka španělská vlajka katalánská vlajka členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů
tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny — Konsekutivní a simultánní tlumočení francouzštiny a španělštiny. Překlady z a do jazyků angličtina, francouzština, španělština a katalánština z různých oborů, specializace na výtvarné umění. Důkladné vzdělání a prestižní reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 37 doporučení
Mobil: 155 181 639 01 ~ Email: r.sobolevicova@gmail.com ~ Web: www.renatasobolevicova.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; Latinská Amerika, osobně Praha

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Renáta Sobolevičová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS