Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Fotogalerie > Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka

Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka

S americkou výtvarnicí Karen LaMonte v Museu skla Portheimka na tiskové konferenci k otevření stálé expozice a krátkodobé výstavy.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 18 položek v této galerii:

Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka
« Poslední Překlady textů pro stálou expozici a krátkodobé výstavy pro Museum skla Portheimka  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tlumočení školení o BOZP pro francouzskou společnost Engie Cofely (dříve GDF Suez)  (zobrazit v plné velikosti)Simultánní tlumočení CS-ES konference INSPO  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení konference filozofického zaměření na FHS UK  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení obchodních jednání v Togu a Ghaně pro společnost XY DEVELOP  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Renáta Sobolevičová

Mgr. Renáta Sobolevičová

britská vlajka francouzská vlajka španělská vlajka katalánská vlajka členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů
tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny — Konsekutivní a simultánní tlumočení francouzštiny a španělštiny. Překlady z a do jazyků angličtina, francouzština, španělština a katalánština z různých oborů, zejména výtvarné umění. Důkladné vzdělání a prestižní reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 34 doporučení
Mobil: 603 959 501 ~ Email: r.sobolevicova@gmail.com ~ Web: www.renatasobolevicova.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět; Latinská Amerika, osobně Praha

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Renáta Sobolevičová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS