Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Richard Dobiáš

Bc. Richard Dobiáš alias Dobrý copywriter

web copywriter

Bc. Richard Dobiáš
Bc. Richard Dobiáš - logo

Kreativní copywriter odliší váš web, e-shop nebo internetový projekt od konkurence. Copywriting od unikátního nápadu, přes obsahovou strategii, zvýšení návštěvnosti až po znásobení konverzního poměru – to vám zajistí Dobrý copywriter.

 • Obsahové strategie a SEO – navrhnu strategii, která webu vdechne správný obsah pro zákazníky i vyhledávače
 • Webový obsah, který prodává – napíšu přesvědčivé prodejní texty, doporučím vhodné netextové prvky a vymyslím úderné mikrotexty, které zaujmou správnou cílovku
 • Návrh marketingové komunikace – pomohu k účinnější komunikaci na sociálních sítích i dalších prodejních kanálech a zapracujeme na budování značky
 • Kreativní koncepty webových projektů – vymyslím nevšední koncept internetového projektu, webu nebo e-shopu, včetně zpracování layoutu nebo prototypu webu
 • Školení a praktický kurz web copywritingu – školím copywriting a psaní textů i dalších forem obsahu pro web, s využitím příkladů a spíše jako workshop než běžné školení

Web copywritingem se zabývám pod značkou Dobrý copywriter. Píšu i odborné články na vlastním blogu www.o-psani.cz a na své Facebook stránce nebo Twitteru pravidelně doporučuji tipy z copywritingu a reklamy.

 • přes 10 let pracuji v oboru webdesignu, SEO a internetového marketingu
 • specializuji se na kreativní web copywriting, který přináší jasné výsledky
 • na mém školení se naučilo psát účinné texty pro web už více než 50 účastníků
 • pravidelně se zásobuji odbornou literaturou, abych vám zajistil nejlepší výsledky
 • absolvoval jsem celkem 11 odborných kurzů od renomovaných jedniček v oboru

Reference web copywritingu:

#1 na finanční reporting a online plánováníPohodová mateřskáPíšeme slogany a děláme to ve třech!Kreativní koncept a obsah webu online půjčkyKreativní koncept a obsah online zastavárny šperků - eZastavarna.cz
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

volná kapacita za 2 měsíce

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Mé přednášky na Copycampu

Na barcampu pro copywritery jsem vyprávěl, jak se stát dobrým copywriterem. Copycamp proběhl 24. listopadu 2012 v Praze.

Při dalším ročníku Copycamp 2013 jsem odkryl svůj postup tvorby webového obsahu. Nazývám ho Copysketching:

Kdy se vám vyplatí Dobrý copywriter

 • Potřebujete úderný a přesvědčivý obsah?
 • Záleží vám na dobré návratnosti vaší investice?
 • Máte plné zuby špatně odvedené práce od rádoby „copywriterů“?
 • Považujete copywriting za reklamní činnost a ne jenom psaní textů pro web?

Hledáte-li kreativního a reklamního textaře, který možná není nejlevnější, ale klidně se rozkrájí, aby vám dodal jen to nejlepší, kontaktujte mě.

Pokud ale sháníte někoho, kdo vám do druhého dne a co nejlevněji pošle „SEO článek“ nebo podobný text bez myšlenky a obchodního cíle, pak se vám spolupráce se mnou nevyplatí.

Kolik stojí dobrý copywriting

Každá stránka webu plní jinou funkci, a proto vždy předávám cenovou kalkulaci dle potřebného rozsahu spolupráce. Cena copywritingu začíná od 1.000 Kč za obsah stránky.

Vytvoření obsahu webové stránky včetně rozvržení layoutu v podobě wireframe se pohybuje kolem 3.000 Kč. Získáte tak přesné zadání pro vizuální podobu obsahu stránky a finální texty i s návrhem využití netextových prvků jako jsou fotky, videa, animace, infografika apod.

Reklamu napíšu za vás

Další informace a reference najdete na mém webu www.dobry-copywriter.cz.

Potřebujete schopného web copywritera s kreativním přístupem a citem pro „tah na branku“? Kontaktujte mě a domluvíme se na dobré spolupráci.

Kontaktní informace

Bc. Richard Dobiáš
Sázavská 598
Světlá nad Sázavou (Kraj Vysočina)
582 91
Email:richard.dobias@gmail.com
Web:www.dobry-copywriter.cz
Skype:Skype DobryCopywriter
Facebook:Facebook dobrycopywriter
Twitter:Twitter richarddobias
LinkedIn:LinkedIn richarddobias
:88157091

Doporučení z první ruky

Richard si připravil skvělé školení na míru pro celý náš tým. Pracoval s příklady z našeho eshopu, šel rychle k věci a nebral si servítky. Což bylo skvělé, jelikož jsme rychle pochopili, co všechno děláme špatně a kde bychom měli zabrat. Využili jsme i jeho podporu po školení, konzultovali jsme řadu textů a vždy nám to otevřelo oči a pomohlo. Richard je jednoduše profík, který má úžasný cit pro češtinu a určitě se k němu budeme pro radu nebo pomoc vracet.
Milan Duda
Marekting manager

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS