Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Richard Dobiáš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Richard Dobiáš alias Dobrý copywriter — web copywriter

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Richard Dobiáš:
Mgr. Jan Řezáč
Richard je jeden z mála copywriterů, kteří při práci skutečně přemýšlejí. Doporučuji.

Mgr. Jan Řezáč

konzultant webů a zakladatel rodu House of Řezáč
Ocenil jsem vysoce profesionální přístup odborníka, který zvládl roli copywritera spojit se schopností koordinovat a v poslední fázi i řídit poměrně náročný projekt dodávky našeho nového webu počínaje tvorbou sloganu (mj. také výsledek jeho práce). Koordinoval a hlídal tvorbu grafického manuálu/brandu, je autorem obsahové strategie webu, kriticky se podílel na grafickém návrhu stránek a k tomu hlídal termíny. Jednoznačně měl hlavní zásluhu na realizaci celkově úspěšného projektu. Pokud se přizpůsobíte jeho stylu komunikace, máte vyhráno. Stojí to za to! Doporučuji všem!

Michal Rozehnal

CEO, Reporting.cz
www.reporting.cz ~ michal.rozehnal@reporting.cz ~ 723 143 036
Richard si připravil skvělé školení na míru pro celý náš tým. Pracoval s příklady z našeho eshopu, šel rychle k věci a nebral si servítky. Což bylo skvělé, jelikož jsme rychle pochopili, co všechno děláme špatně a kde bychom měli zabrat. Využili jsme i jeho podporu po školení, konzultovali jsme řadu textů a vždy nám to otevřelo oči a pomohlo. Richard je jednoduše profík, který má úžasný cit pro češtinu a určitě se k němu budeme pro radu nebo pomoc vracet.

Milan Duda

Marekting manager
www.lekarna.cz
Prošel jsem již podruhé školením copywritingu od p. Dobiáše. Spoustu věcí jsem si konečně zafixoval a věřím, že je budu schopen mnohem lépe použít. Školitel na sobě hodně zapracoval. Byl jsem příjemně překvapen z jeho způsobu předávání znalostí. Prezentace byla doprovázena trefnými videi, mnoha zajímavými obrázky a grafy. Byl jsem naprosto unesen stránkou zobrazující šablonu formátu stránky, kde lektor velmi jasně popsal, jak by měla správně připravená stránka vypadat. Jó, to by se četly weby, kdyby každý alespoň těchto pár zásad používal. Každému, kdo to myslí s copywritingem vážně, mohu toto školení jen doporučit.

Marek Lustyk

IT manager
www.ergotep.cz ~ lustyk.m@ergotep.cz ~ 722 910 885
U pana Dobiáše jsem absolvoval školení copywritingu. Bylo vidět, že lektor se v této oblasti vyzná a má bohaté zkušenosti. Získal jsem představu o tom, jak se lidé na webu chovají, jak mám postupovat při tvorbě textů, na co se soustředit, aby můj text byl pro návštěvníky atraktivní či čemu se mám vyvarovat. Vlastní prezentace byla doprovázena mnoha zajímavými videi, obrázky a grafy, což jen umocnilo můj velmi dobrý dojem.

Jarda Cirkovský

lektor a konzultant v oblasti firemního nákupu
www.ExcelentniNakup.cz ~ jaroslav.cirkovsky@benefico.cz
Spolupráci s Richardem mohu jen doporučit! Richard je člověk, který má cit pro práci s jazykem a není mu cizí do textu zapracovat i vtipnou vsuvku. Též oceňuji profesionální přístup, kreativitu a dodržení stanovených termínů.

Patrik Kuncl

web konzultant
kuncl.eu ~ patrik@kuncl.eu
3 důvody proč dělat copywriting s Richardem Dobiášem: 1) nebude vám říkat, co chcete slyšet, 2) naučí vás se dívat na věci jinak, 3) má super nápady.

Olga Cechlová

jednatelka v Controller Institut
www.controlling.cz
S Richardem jsem spolupracovala na tvorbě textu mého webu. Richard je podle mě nejen skvělý copywriter, ale má i velký přehled o problematice tvorby webu. Dívá se na věci z nadhledu, a přitom dbá na detail, což asi všichni víme díky Jobsovi, že jedině tak dosáhneme špičkového výsledku. V průběhu spolupráce jsem na Richardovi také oceňovala jeho upřímnost, důslednost a férovost. Ráda využiji Richardových služeb i v budoucnu.

Lucie Kudrnová

www.luciekudrnova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS