Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Říhová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lenka Říhová — HR partner

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Lenka Říhová:
Lenka byla pro mě darem z nebes. Ačkoliv ji znám několik let, výrazně se nestýkáme a pracovně jsme se míjely do doby, než jsem opravdu usoudila, že vybírat si zaměstnance sama – bez rady profesionálů, už opravdu nechci. Vzpomněla jsem si na ni před pár měsíci a požádala ji o spolupráci při výběru 2 pozic v naší společnosti. Obsazovali jsme pozici asistentka obchodního oddělení a asistentka IT oddělení. V naší firmě všichni makáme i na 200 % a to nezvládne jen tak někdo. Lenka připravila perfektně sestavené otázky, testy a vedla celá výběrová řízení jako naprostý profesionál. Nejsem si jistá, že bychom to zvládli byť jen na 50 %. Opravdu doporučuji, protože výběr dobrých zaměstnanců se vyplatí.

Gabriela Jiroutová

spolumajitelka firmy Jirout reklamy s.r.o.
Lenka je člověk, se kterým jsem strávila mnoho času při studijních projektech i při různých brigádách a vždy se projevil její smysl pro pečlivost a schopnost hledat řešení i obtížných situací. Navíc je schopna zpříjemnit každý nepříjemný úkol, takže práce s ní je radostí.

Martina Syřenová

HR specialistka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS