Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Háša > Doporučení

Doporučení z první ruky

Robert Háša — tvůrce videí, animátor a grafický designér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Robert Háša:
Robert mi vytvářel video upoutávku pro moji knihu „People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment“. Setkal jsem se pouze s proaktivním a spolehlivým přístupem. Robert pracuje rychle a v termínech. Naprostá spokojenost s výsledkem.

Josef Kadlec

LinkedIn expert, IT headhunter
www.josefkadlec.com ~ josef.kadlec@gmail.com
Spolupráci, ochotu a výsledky práce pana Roberta Háši oceňujeme nejen my a naši klienti, ale i kolegové v italské centrále DAN Europe. Zejména profesionální přístup při tvorbě animovaných prezentací a grafického designu. Počítáme s dlouhodobější spoluprací a můžeme jenom doporučit.

MUDr. Pavel Macura

National Director DAN Europe
www.daneurope.org
Pravidelná spolupráce společnosti Ekospol s Robertem Hášou aka Onyx Media funguje již déle než dva roky. Především v oblasti tvorby flash aplikací a bannerů. Za celou tuto dobu mohu potvrdit, že jasná a jednoduchá komunikace, precizní plnění zadání, dodržování uzávěrek a celkově velmi kvalitní práce za rozumnou cenu jsou u Roberta standardem. Bez váhání bych jeho služby doporučil každému.

Milan Jankovský

marketing Ekospol a.s.
Pana Hášu jsem si vyhledal na portále Na volné noze. Potřeboval jsem sestavit tým a řešit docela složitý projekt elektronického školení pro finanční poradce společnosti Conseq, pro kterou vykonávám komplexní marketingové a komunikační poradenství. Jak už jsem uvedl, projekt nebyl jednoduchý, kombinoval se v něm střih spolu s animacemi a ještě navíc s možností interaktivního pohybu tímto elektronickým školením. Prostě tak, aby klienti dostali pružné a přehledné školení, které potřebují ke své činnosti a certifikaci. S potěšením musím konstatovat, že spolupráce s panem Hášou byla perfektní. Kvalita za 1, profesionalita a odbornost za 1, plnění termínů za 1, platnost všech našich smluv a dohod za 1. Pana Hášu mohu jen doporučit.

Miloš Vedral

marketingový a komunikační poradce, konzultant
milos.vedral@seznam.cz ~ 603 160 160
S panem Robertem Hášou spolupracuji již delší dobu, jeho služby v oblasti grafického designu, postprodukce a tvorby video prezentací mohu jen doporučit. Velmi si cením jeho přístupu a kreativního myšlení.

Lucia Janik

Independent Advertising Manager
Spolupráce s Robertem Hášou byla rychlá, flexibilní, vstřícná a kreativní. Realizovali jsme spolu například animaci našeho firemního PF. Líbilo se mi, že přicházel s vlastními nápady a doporučeními nad rámec našeho zadání nebo našich vlastních představ. Dokázal přijít s několika různými variantami pro výsledné řešení, což velice usnadnilo výběr správné cesty a finální ladění vzhledu. S výsledkem jsme byli spokojeni nejen my sami, ale hlavně naši klienti, kteří formu zpracování spontánně oceňovali.

Tomáš Hajdin

Pears health cyber
www.pearshealthcyber.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS