Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Roman Lelek

Ing. Roman Lelek

emailový marketér se specializací na newslettery a MailChimp

Ing. Roman Lelek

Chcete mít newslettery jako ze žurnálu a umět měřit jejich úspěšnost? Pak potřebujete znalosti a online nástroj MailChimp — znalosti vám předám, s MailChimpem vás naučím:

  • Školení MailChimp od A do Z
    • pro začátečníky – zásady dobrého newsletteru (praktické ukázky); založení MailChimpu, vytvoření prvního newsletteru a postupy měření úspěšnosti; propojení s Google Analytics a sociálními sítěmi…
    • pro pokročilé – profesionální cílení newsletterů, tlačítka call to action, slevové kupóny, mobilní aplikace, přihlašovací a odhlašovací emaily, autorespondery aj.
    • individuálně – kurz MailChimpu na míru vašim potřebám
  • Outsourcing e-mailingu – newslettery spravuji za vás

Mám za sebou mnoho zdařilých emailových kampaní. S MailChimpem jsem naučil pracovat desítky uživatelů a odškolil jsem přes 100 hodin. Spolupracuji s neziskovkami CoByDupCourt of Moravia. Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a mým velkým koníčkem je investování – zabývám se opčními strategiemi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co je MailChimp?

MailChimp je jednoduchý online nástroj pro správu, odesílání a vyhodnocování newsletterů; také umožňuje sdí­let newslettery na soci­álních sítích, sle­dovat jejich úspěšnost otevírání a proklikávání a mnoho dalšího. Výborně se hodí pro neziskovky, e-shopy, infomarketéry a blogery. V základní verzi je navíc zcela zdarma.

Kontaktní informace

Ing. Roman Lelek
Labská louka 668/15
Hradec Králové
500 11
Mobil:728 237 048
Email:email@romanlelek.cz
Web:romanlelek.cz
Facebook:Facebook lelekroman
Twitter:Twitter nebudovce
LinkedIn:LinkedIn romanlelek
:01972570 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

David Karban
Školení Romana Lelka mohu jedině doporučit. Nejenže vás naučí s Mailchimpem, ale dodá i velké množství tipů na to jak sestavit newsletter, co dělat a hlavně co určitě nedělat.
specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS