Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Roman Lelek

Ing. Roman Lelek

emailový marketér se specializací na newslettery a MailChimp

Ing. Roman Lelek

Chcete mít newslettery jako ze žurnálu a umět měřit jejich úspěšnost? Pak potřebujete znalosti a online nástroj MailChimp — znalosti vám předám, s MailChimpem vás naučím:

  • Školení MailChimp od A do Z
    • pro začátečníky – zásady dobrého newsletteru (praktické ukázky); založení MailChimpu, vytvoření prvního newsletteru a postupy měření úspěšnosti; propojení s Google Analytics a sociálními sítěmi…
    • pro pokročilé – profesionální cílení newsletterů, tlačítka call to action, slevové kupóny, mobilní aplikace, přihlašovací a odhlašovací emaily, autorespondery aj.
    • individuálně – kurz MailChimpu na míru vašim potřebám
  • Outsourcing e-mailingu – newslettery spravuji za vás

Mám za sebou mnoho zdařilých emailových kampaní. S MailChimpem jsem naučil pracovat desítky uživatelů a odškolil jsem přes 100 hodin. Spolupracuji s neziskovkami CoByDupCourt of Moravia. Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a mým velkým koníčkem je investování – zabývám se opčními strategiemi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co je MailChimp?

MailChimp je jednoduchý online nástroj pro správu, odesílání a vyhodnocování newsletterů; také umožňuje sdí­let newslettery na soci­álních sítích, sle­dovat jejich úspěšnost otevírání a proklikávání a mnoho dalšího. Výborně se hodí pro neziskovky, e-shopy, infomarketéry a blogery. V základní verzi je navíc zcela zdarma.

Kontaktní informace

Ing. Roman Lelek
Labská louka 668/15
Hradec Králové
500 11
Mobil:728 237 048
Email:email@romanlelek.cz
Web:romanlelek.cz
Facebook:Facebook lelekroman
Twitter:Twitter nebudovce
LinkedIn:LinkedIn romanlelek
:01972570 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pavel Minář
MailChimp používám již dlouho, ale nikdy jsem neměl čas prozkoumat všechny jeho možnosti. Tušil jsem, že toho umí daleko více, a proto jsem požádal Romana o individuální školení. Už po 5 minutách bylo jasné, že jsem udělal velmi dobře. Roman ze sebe chrlil jeden tip za druhým, provedl mě celým MailChimpem a dal mi mnoho doporučení nejen k aplikaci, ale i k tvorbě newsletteru samotného. Po třech hodinách jsem odcházel se spoustou nápadů, jak si usnadnit práci. Postupně automatizuji a vyšperkovávám veškerou emailovou komunikaci s účastníky mých školení (uvítací email, připomenutí týden před školením a večer před školením, zpětná vazba, follow up, …). Proč to dělat ručně, když za nás mohou pracovat stroje!
konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS