Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Roman Lelek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Roman Lelek — emailový marketér se specializací na newslettery a MailChimp

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Roman Lelek:
Pavel Minář
MailChimp používám již dlouho, ale nikdy jsem neměl čas prozkoumat všechny jeho možnosti. Tušil jsem, že toho umí daleko více, a proto jsem požádal Romana o individuální školení. Už po 5 minutách bylo jasné, že jsem udělal velmi dobře. Roman ze sebe chrlil jeden tip za druhým, provedl mě celým MailChimpem a dal mi mnoho doporučení nejen k aplikaci, ale i k tvorbě newsletteru samotného. Po třech hodinách jsem odcházel se spoustou nápadů, jak si usnadnit práci. Postupně automatizuji a vyšperkovávám veškerou emailovou komunikaci s účastníky mých školení (uvítací email, připomenutí týden před školením a večer před školením, zpětná vazba, follow up, …). Proč to dělat ručně, když za nás mohou pracovat stroje!

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
David Karban
Školení Romana Lelka mohu jedině doporučit. Nejenže vás naučí s Mailchimpem, ale dodá i velké množství tipů na to jak sestavit newsletter, co dělat a hlavně co určitě nedělat.

David Karban

specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor
Eva Čapková Illésová, MA
Roman měl kurz moc dobře připravený – od prezentace po praktickou část. Stihli jsme všechno podstatné a určitě se přihlásím na pokračování tohoto kurzu.

Eva Čapková Illésová, MA

školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.
Roman je přátelský, dobře připravený a ochotný. Oceňuji fakt, že odpověděl na každý můj dotaz a že jich nebylo zrovna málo!

Pavel Ovesný

www.pavelovesny.cz
Roman je profík s lidským přístupem i pro naprosté nováčky v oboru. Dokáže hravě odpovědět na všechny otázky a vy se přitom necítíte jako BLB :)

Jakub Sumansky

Lektor o problematice věděl hodně, zodpověděl všechny dotazy fundovaně, ukázal praktické příklady, takže celková spokojenost. Kurz doporučuji!

Matěj Paděla

Kurz pro naprostého začátečníka s newslettery, ale i pro toho, kdo už drobné zkušenosti s newslettery má. Roman se věnuje nejenom MailChimpu jako takovému, ale i tomu, jak má vypadat dobrý newsletter a čemu se naopak vyhnout.

Petr Murmak

S Romanem mám velmi dobrou zkušenost. Velice srozumitelně, ochotně a trpělivě mě zasvětil do tajů MailChimpu a průběžně mi pomáhá překonávat konkrétní problémy v praxi.

Daniela Melíšková

nezisková organizace Zdravotní klaun
www.zdravotniklaun.cz ~ ahoj@zdravotni-klaun.cz ~ 724 223 440
S Romanem Lelkem jsme se sešli v jedné fajn pražské kavárně, takže už od počátku našeho setkání jsem byl příjemně naladěn. Jeho výklad má spád a mně jako poučeného laika v e-mailingu posunul za krátkou dobu o dost vpřed. Roman naprosto přesně ví, o čem mluví a dokázal kvalitně zodpovědět moje otázky. Pokud chcete dělat e-mailing s pomocí Mailchimpu na vysoké úrovni, využijte jeho služeb. Já jej mohu jen doporučit!

Václav Štefan

Account manager ve firmě VAXX s.r.o.
www.vaxx.cz
V Mailchimpu už jsem základy stihl samostudiem, kurz jeho používání mi ale přesto osvětlil spoustu potřebných detailů, které bych sám neobjevil ani za rok. Zrovna tak byl ale podaný formou potřebnou k představení úplnému začátečníkovi, včetně zajímavých tipů na obsah – za mne palec nahoru.

Jiří Piskáček

majitel firmy zabývající se prodejem autolaků přes internet
shop.smartcoatings.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS