Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Samuel Briškár > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Samuel Briškár — vizuální designér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Samuel Briškár:
Se Samuelem jsme pracovali na několika projektech. Mohl jsem se na něj spolehnout v každém z nich, jak při komunikaci s klientem, tak při vytváření samotného vizuálu. Samuel pochopil různé kreativní oblasti. To mu dává příležitost vidět věci z různých úhlů a propojit design s požadavky klienta tak, aby klienta ohromil a naplnil předem stanovené cíle.

Mgr. Lukáš Cafourek

founder of PORTA DESIGN s.r.o.
Jako nezisková organizace jsme si vybrali Samuela po ukázaní zájmu nám pomoci. Byli jsme velmi pozitivně překvapení jeho přístupem, spoluprací a výsledky. Je skvělý komunikátor, velmi nezávislý a kreativní. Jednoduše přijde s nápady již během procesu tvorby vizuálu a je velmi originální. Výsledek jeho práce je v top kvalitě. Vzniklé video přesně vystihovalo atmosféru naší události. Je spolehlivý, dodává video na čas v top kvalitě.

Ing. Mgr. Dita Přikrylová

CEO Czechitas
Se Samuelem jsme se poznali v akceleračním programu určeném studentům, kteří rozjíždějí vlastní projekty. Zaujalo mě jeho odhodlání a vytrvalost v budování ambiciózního projektu, kterým chtěl pomoci mladým, začínajícím grafikům. Později jsem ho oslovil na spolupráci při tvorbě multiplayer vědomostní hry na Android s názvem Quiz War. Samuel, jako hlavní designér, odvedl množství kvalitní práce, kterou ocenili nejen hráči naší hry ale i designérská komunita. Jeho všestrannost a grafické know-how nám pomohly v rychlém rozvoji hry, za což jsem mu nesmírně vděčný.

Bc. Ivan Homola

CEO Lunadio
Když jsme před dvěma lety na Rektorátu Masarykovy univerzity plánovali kampaň pro uchazeče o studium, chtěl jsem, aby se do její přípravy zapojili i talentovaní studenti. Jedním z nich byl i Samuel, na kterého jsem narazil na sociálních sítích univerzity a zaujal mě svým zájem o grafiku a video. Natočili jsme spolu klip Prokřížkuj se na MUNI určený jak pro účastníky středoškolských kol pIšQworek (kterých je MU partnerem), tak pro uchazeče o studium, kteří se správným křížkováním na odpovědních arších mohou dostat na svou vytouženou univerzitu. Na Samuelovi se mi líbí jeho kreativita. Z mého velmi obecného zadání a vágního nápadu – propojit piškvorky a přijímačky s odpovědními archy – a s minimálními prostředky vytvořil krátký, ale komplexní příběh s pointou. Zkrátka a dobře, Sam má dobré oko pro design a skvělé nápady pro video. Umí si poradit s málem, je schopný improvizovat a je vidět, že ho práce baví.

Ing. Jan Kadlec

marketingový specialista
Samuel po pár úvodních informacích už byl schopen navrhovat jak klasickou tištěnou reklamu (plakáty, vstupenky, bannery), tak i online grafiku na náš web či Facebook. Oproti ostatním grafikům se velmi rychle sžil s naším konceptem a celkovou komunikační ideou. Dokáže tak velmi rychle dodávat kvalitní grafiku přesně ve stylu, ve kterém zrovna potřebujeme. Samuel se nezastaví před ničím a neustále nás něčím překvapuje – například náš plakát na Dožínky. Samuel mohl stáhnout nějakou free šablonu z internetu, nebo něco upravit ve Photoshopu, ale to není jeho styl. Hledá nová, originální řešení a na konec vám jen řekne: „Nenašel jsem žádný vhodný obrázek, tak jsem ho namodeloval ve 3D.“ A vy na něj jen nevěřícně zíráte.

Mgr. David Mareček

Radní a předseda komise pro Kulturu školství a sport města Olešnice
Jsem organizátorem různých společenských, kulturních a sportovních akcích a se Samuelem jsem spolupracoval již na několika zakázkách. Pravidelně pro mě tvoří různorodé propagační materiály k těmto eventům a vždy jsme nakonec dosáhli skvělých výsledků. Cením si jeho kreativity, vždy dokáže vymyslet originální přístup k řešení problému. Díky rychlosti v komunikaci a dodržování stanovených deadlinů jsem sním vždy velice spokojen a těším se na další spolupráci.

Bc. David Novotný

organizátor různorodých akcí
Se Samuelem jsem spolupracoval na několika projektech. Vždy jsem se na něj mohl spolehnout, ať už se jednalo o vizuální stránku projektu nebo o pomoc při organizování. Nechával jsem si pro něj ty nejdůležitější úkoly, které splnil na 100 %.

Lukáš Řezanina

zakladatel Ostravské derby, Slovak floorball cup, Floorball Academy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS