Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Šárka Hrdinová

PhDr. Šárka Hrdinová

korektorka a překladatelka ruského a českého jazyka

PhDr. Šárka Hrdinová

Profesionální korektury pro český či ruský jazyk a překlady z ruštiny do češtiny. Stylistické úpravy textů všeho druhu – diplomové práce, knihy, časopisy, články, odborné texty apod. Doktorát z bohemistiky a celoživotní zájem o ruský a český jazyk, kulturu a literaturu. Dlouholetá praxe s prací pro různá nakladatelství a výukou jazyků na gymnáziu. Zkušenost, spolehlivost a kvalita zaručena.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vzdělání a praxe:

  • studium – obor ruština-čeština a doktorát z bohemistiky na Filosofické fakultě Masarykovy university v Brně
  • praxe – celoživotní výuka na gymnáziích, naposledy jako ředitelka na Gymnáziu Olgy Havlové; jazykové korektury českých textů pro nakladatelství HEL, nezávislé překlady ruštiny atd.

Kontaktní informace

PhDr. Šárka Hrdinová
ul. 26. dubna 208
Ostrava
725 27
Mobil:607 750 770
Telefon:596 935 081
Email:hrdinovi@seznam.cz

Doporučení z první ruky

Tímto bych ráda poděkovala paní PhDr. Šárce Hrdinové za velmi rychlou pomoc s překladem textu bakalářské práce, který částečně obsahoval odbornou terminologii z oboru hudba. Mohu ji vřele doporučit jako překladatelku pro kvalitní přesný překlad z ruštiny do češtiny. Je také velice dobrá poradkyně. S výsledkem jsem velmi spokojena a těším se na další spolupráci.
Alena Dziarnovich

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS