Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Šárka Hrdinová

PhDr. Šárka Hrdinová

korektorka a překladatelka ruského a českého jazyka

PhDr. Šárka Hrdinová

Profesionální korektury pro český či ruský jazyk a překlady z ruštiny do češtiny. Stylistické úpravy textů všeho druhu – diplomové práce, knihy, časopisy, články, odborné texty apod. Doktorát z bohemistiky a celoživotní zájem o ruský a český jazyk, kulturu a literaturu. Dlouholetá praxe s prací pro různá nakladatelství a výukou jazyků na gymnáziu. Zkušenost, spolehlivost a kvalita zaručena.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vzdělání a praxe:

  • studium – obor ruština-čeština a doktorát z bohemistiky na Filosofické fakultě Masarykovy university v Brně
  • praxe – celoživotní výuka na gymnáziích, naposledy jako ředitelka na Gymnáziu Olgy Havlové; jazykové korektury českých textů pro nakladatelství HEL, nezávislé překlady ruštiny atd.

Kontaktní informace

PhDr. Šárka Hrdinová
ul. 26. dubna 208
Ostrava
725 27
Mobil:607 750 770
Telefon:596 935 081
Email:hrdinovi@seznam.cz

Doporučení z první ruky

Paní Šárka Hrdinová mi pomáhala s korekturou novely. Její seriózní jednání, vstřícnost, zkušenost a spolehlivost byly samozřejmostí. Nadto paní Hrdinová vstupovala do textu vždy nesmírně lidsky. Krom gramatické korektury mi poskytla i stylistické rady a připomínky, které pokaždé vyslovila s velkým citem pro jazyk a ráz práce. Je pečlivá a všímavá. Dbá na každou maličkost. Nebyla to jen spolupráce, ale i kultivovaný a příjemný dialog. Jsem jí za to vděčná.
Karolína Jochová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS