Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Šebek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Šebek — fotograf architektury

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Jiří Šebek:
Spolupracujeme s Jiřím Šebkem v oblasti fotografování našich realizací a s poskytovanými službami a kvalitou výstupů jsme plně spokojeni. Taktéž s flexibilní a spolehlivou organizací a osobním přístupem, kdy je kladen důraz na specifické požadavky a představy klienta.

Jakub Velocha

ADT Studio
Jirku Šebka jsem poprosili o nafocení interiérů našich kanceláří, abychom dokázali lépe ukázat atmosféru naší společnosti. Mohu říci, že spolupráce s Jirkou byla na špičkové úrovni, fotky přesně odráží ducha naší společnosti a zachytil spoustu zajímavých a výstižných momentů. Na příští focení rádi určitě Jirku oslovíme znovu.

Nela Sobotovičová

alza.cz
S panem Šebkem jsem spolupracovala při finálním fotografování projektu SMART byty. Kromě skvělé domluvy oceňuji hlavně kvalitu fotografií, které odráží atmosféru tohoto bytového domu a jeho přilehlého okolí. Určitě budeme ve spolupráci pokračovat i u dalších projektů.

Petra Holá

Trigema
Jiří Šebek nás překvapil perfektní přípravou a precizním zpracováním. Při fotografování interiéru byl ochotný hrát si i s těmi nejmenšími detaily tak, aby výsledek byl dokonalý.

Ing. arch. Eva Poláčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS