Silvia Krcheňová

koučka a mentorka pro váš profesní i osobní růst

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR a Slovensko, osobně především Písek a okolí

Mysl zná jen ta omezení, která si sami stanovíme.

Poskytuji koučování v osobní i profesní oblasti. Pomáhám klientům dosáhnout work-life balancu, učím je ovládat jejich mysl, budovat vztahy, zvládat změny a splnit si cíle – a zvítězit tak ve hře jménem život.

Využívám přitom odborné znalosti z akreditovaných koučovacích výcviků a více než 20 let zkušeností v osobním rozvoji, během kterých jsem pomáhala lidem z korporátů i mého okolí překonat nejrůznější pracovní výzvy a životní komplikace.

Klienti na mé práci oceňují empatii, umění naslouchat a schopnost podívat se na jejich situaci z různých úhlů pohledu. Nikomu neradím a nikoho nesoudím. Ale prostřednictvím vhodných otázek vám pomůžu nastolit témata, ujasnit myšlenky a najít řešení.

  • Byznys koučink – Pomohu vám zlepšit procesy, které povedou k vašemu růstu nebo růstu vaší firmy. Koučuji majitele menších i větších firem a OSVČ.  Za každou úspěšnou firmou/značkou stojí úspěšný/á podnikatel/ka.
  • Životní koučování – Pomohu vám objevit a naplnit váš skutečný potenciál.
  • Budování týmu – Pomohu vám vytvořit motivovaný, efektivní a za jeden provaz táhnoucí pracovní kolektiv.
  • Koučování pro rozvoj kariéry – Pomohu vám nastavit jasnou vizi a připravit strategii, abyste se stali úspěšnými v tom, co vás opravdu baví.
  • Management změn – Pomohu vám zvládnout změny v pracovním i osobním životě a dosáhnout harmonie i během turbulentního období.
  • Příprava na pohovor – Pomohu vám udělat skvělý první dojem na potenciálního zaměstnavatele, díky kterému maximalizujete své šance na zisk vysněné pozice.
  • Veřejné projevy – Pomohu vám zvýšit sebejistotu a zlepšit komunikační dovednosti, abyste dokázali efektivně prezentovat své myšlenky před publikem.

Pro podnikatele a manažery nabízím zvýhodněný balíček koučovacích sezení formou 2měsíční spolupráce.

Zarezervujte si mé služby online »

Silvia Krcheňová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Silvia Krcheňová
Dr. M. Horákové 1748
Písek (Jihočeský kraj)
397 01
Mobil:721 301 708
Email:silviakrchenova00@gmail.com
LinkedIn:silviakrchenova
Účet:283457229/0300 (ČSOB)
IČ:17227984

Doporučení
z první ruky

Děkuji za možnost vyzkoušet si tvoji službu - koučování. Na základě tří sezení s tebou jsem si v náročnější době znovu pojmenovala svoje témata, která jsem v danou chvíli potřebovala přehodnotit a trošku posunout. To vidím na službě koučování jako přínosné - přemýšlet nahlas, skládat si myšlenky a odpovídat na otázky, které napadnou kouče. Tvoje otázky mne ukázaly to, co je zřejmě nejasné pro zákazníky.

Romana Zina Masy

podnikatelka a majitelka rezortu služeb Enije