Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Silvie Dluhošová, DiS.

Silvie Dluhošová, DiS.

SEO konzultantka a linkbuilderka

Silvie Dluhošová, DiS.
Silvie Dluhošová, DiS. - logo

Silvie vám pomůže zvýšit návštěvnost vašeho webu a tím i navýšit prodeje z výsledků přirozeného vyhledávání na Googlu i Seznamu. Zpracovává SEO analýzy, analýzy klíčových slov a frází, analýzy odkazových profilů i strategie pro získávání zpětných odkazů.

Svou práci začíná většinou SEO analýzou a analýzou klíčových slov. Na základě těchto analýz navrhne případné úpravy webu, které povedou k navýšení výkonu webu. Poté je třeba navrhnout strategii získávání zpětných odkazů, začít pravidelně získávat zpětné odkazy pro váš projekt, a tím posilovat vaše pozice ve výsledcích přirozeného vyhledávání.

První zkušenosti začala sbírat více jak před 5 lety při tvorbě internetových magazínů a poté i vlastního e-shopu Nemuzuotehotnet.cz. Následně prošla několika agenturními spoluprácemi, kde pracovala jako SEO specialista (Poski.com, AdVisio.cz či Včeliště.cz). Po několika letech v agenturách se rozhodla pracovat jako freelancer. Ráda pracuje i s drobnými živnostníky a malými firmami.

Hodinová sazba: 700 Kč

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kurzy a školení SEO a marketingu:

  • Individuální kurz SEO – Michal Kubíček
  • Kurz dlouhodobého marketingu – Daniel Nytra
  • SEO školení – Včeliště
  • Technické SEO nejen pro vývojáře – Pavel Ungr a Jaroslav Hlavinka
  • Školení SEO – Collabim

Vybrané reference:

Publikované odborné články

Kontaktní informace

Silvie Dluhošová, DiS.
K Nádraží 291
Česká Ves (Olomoucký kraj)
790 81
Mobil:734 517 346
Email:silvie.dluhosova@gmail.com
Web:blueapple.cz
LinkedIn:LinkedIn silvie-dluhosova
:87560003

Doporučení z první ruky

Silvie mi pomáhá hlavně s analýzou klíčových slov pro mé klienty, se kterými řeším vylepšení obsahu jejich webů. S výsledkem práce jsem já i moji klienti nadmíru spokojení. Na Silvii si cením kromě profesionality také dodržování termínů a otevřené komunikace, vždy vím, jak na tom s projektem je a kdy můžu čekat výsledek.
Veronika Honsová
specialista na kvalitní obsah

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS