Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Soňa Parke

Soňa Parke

lektorka a mentorka se zaměřením na kryptoměny, projektové řízení a startupy

Soňa Parke

Lidsky a selským rozumem řídím projekty, eventy, prodej ve firmách i kampaně v neziskovkách. A pomůžu vám dělat to samé.

Ze svých hloubkových reportů o kryptoměnách, které píšu pro individuální investory, vytahuji to zajímavé a mluvím o tom běžnou řečí. Obzvlášť mě baví ta praktická část kryptoměn. Tedy nejen co to je a k čemu to je dobré, ale hlavně, co s tím každý z nás může dělat. S radostí vám pomůžu s prvním nákupem bitcoinu i s nastavením investiční strategie.

Zavolejme si na 15 minut. Nezávazně. Probereme vaše potřeby a s čím vám umím pomoct. Hodinovka za individuální konzultaci je 1 900 korun. Přijímám kryptoměny :)

Mám v nohách (turistická metafora k tomu, co mám za sebou):

  • zakladatelka komunity Holky v kryptu (setkávání, workshopy, FB skupina, YouTube kanál, ve výrobě je první kniha)
  • co-founder Forsage.netForsage ECO (technologický startup a včelí neziskovka; senzory do včelích úlů, osvěta o životě a významu včel na internetu, ve školách i pro veřejnost)
  • DarujBitcoin.cz – obchod s malými radostmi pro tradery a bitcoinové nadšence
  • Impact Hub Brno – budování sítě profesionálů, průzkum projektů, konzultace, projektový a event management; založení Impact Hub Law Tribe sdružující právníky a organizace eventů s cílem zpřístupnit svět práva širší veřejnosti.

Pro neziskové organizace, přednášky ve školách a podobné mám každý měsíc dedikovaných pár hodin, které rozdám za úsměv a nebo za to, co si můžou dovolit. Nechci, aby peníze stály v cestě ve vzdělávání a rozvoji.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Moje práce:

Kontaktní informace

Soňa Parke
Impact Hub
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:728 934 707
Email:sonaparke@gmail.com
Facebook:Facebook holkyvkryptu
LinkedIn:LinkedIn sona-parke
:87355621

Doporučení z první ruky

Se Soňou mám zkušenost jako s člověkem, který je upřímný a empatický sám vůči sobě. Pak může být taková i ke druhým. Z tohoto důvodu – plus její bohaté zkušenosti – jsem se na ni obrátila, když jsem tápala ve svém profesním životě. Protože jsem věděla, že mi nebude říkat, co chci slyšet, ale co si myslí, že mi má říct, po tom, co mě soustředěně poslouchá a vnímá. Odzrcadlila mi, co jsem potřebovala. Odcházela jsem s lehčím srdcem a za to díky.
Kateřina Tmějová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS