Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Soňa Parke

Soňa Parke

lektorka a mentorka se zaměřením na kryptoměny, projektové řízení a startupy

Soňa Parke

Lidsky a selským rozumem řídím projekty, eventy, prodej ve firmách i kampaně v neziskovkách. A pomůžu vám dělat to samé.

Ze svých hloubkových reportů o kryptoměnách, které píšu pro individuální investory, vytahuji to zajímavé a mluvím o tom běžnou řečí. Obzvlášť mě baví ta praktická část kryptoměn. Tedy nejen co to je a k čemu to je dobré, ale hlavně, co s tím každý z nás může dělat. S radostí vám pomůžu s prvním nákupem bitcoinu i s nastavením investiční strategie.

Zavolejme si na 15 minut. Nezávazně. Probereme vaše potřeby a s čím vám umím pomoct. Hodinovka za individuální konzultaci je 1 900 korun. Přijímám kryptoměny :)

Mám v nohách (turistická metafora k tomu, co mám za sebou):

  • zakladatelka komunity Holky v kryptu (setkávání, workshopy, FB skupina, YouTube kanál, ve výrobě je první kniha)
  • co-founder Forsage.netForsage ECO (technologický startup a včelí neziskovka; senzory do včelích úlů, osvěta o životě a významu včel na internetu, ve školách i pro veřejnost)
  • DarujBitcoin.cz – obchod s malými radostmi pro tradery a bitcoinové nadšence
  • Impact Hub Brno – budování sítě profesionálů, průzkum projektů, konzultace, projektový a event management; založení Impact Hub Law Tribe sdružující právníky a organizace eventů s cílem zpřístupnit svět práva širší veřejnosti.

Pro neziskové organizace, přednášky ve školách a podobné mám každý měsíc dedikovaných pár hodin, které rozdám za úsměv a nebo za to, co si můžou dovolit. Nechci, aby peníze stály v cestě ve vzdělávání a rozvoji.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Moje práce:

Kontaktní informace

Soňa Parke
Impact Hub
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:728 934 707
Email:sonaparke@gmail.com
Facebook:Facebook holkyvkryptu
LinkedIn:LinkedIn sona-parke
:87355621

Doporučení z první ruky

Soňa naší neziskovce pomáhala a stále pomáhá s veřejnou komunikací. Umí se na věc velmi dobře podívat pohledem zákazníka, má skvělý cit pro prezentaci a dokáže velmi dobře zdůraznit, na čem opravdu záleží a co už není podstatné. Nikdy nechodí kolem horké kaše a jde vždy přímo k věci. Je na ni spoleh a co řekne, to platí. Je neobyčejně praktická, dává přednost datům před dojmy a konzultace s ní jsou vždy nabité hodnotnými informacemi. Díky ní jsme se vyvarovali několika osudových chyb a zase se nasměrovali správným směrem. Soňo, děkujeme!
Vojtěch Vild

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS