Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MUDr. Stanislava Tillmannová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MUDr. Stanislava Tillmannová — konzultantka pro gastronomické provozy v oblasti HACCP, hygieny a výživy

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace MUDr. Stanislava Tillmannová:
Od školního roku 2012/2013 probíhají postupně na školních jídelnách, které jsou součástí mateřské nebo základní školy, audity. Zadavatelem je Magistrát města České Budějovice, odbor školství a tělovýchovy. Od roku 2013/2014 tyto audity provádí MUDr. Stanislava Tillmannová, certifikovaný Manažer bezpečnosti potravin. Audity jsou zpracovány dle zadání na velice vysoké úrovni, včetně doporučujícího stanoviska, případně rady přímo na místě. Vedoucí školních jídelen mají možnost s paní doktorkou i mimo probíhající audit komunikovat a vznášet dotazy, které jsou jim vždy zodpovězeny. Paní doktorka v minulých letech připravila a vedla semináře o hygienických požadavcích ve stravovacích službách pořádaný odborem školství, nejen pro českobudějovické pracovnice školních jídelen. Každým rokem je účast vyšší – v letošním roce – rekordních 130 návštěvníků, což hovoří, myslím, za vše. Spolupráci si nesmírně cením pro svoji vysokou úroveň a bezproblémovou komunikaci.

Johana Fuxová

Magistrát města České Budějovice, Odbor školství a tělovýchovy
S paní doktorkou Tillmannovou spolupracuji již třetím rokem v obou zařízeních, kde působím jako vedoucí školní jídelny a hospodářka. Vždy jednou ročně spolu projdeme oba provozy, provedeme audit a zaměříme se na novinky v oblasti školního stravování. Paní doktorka proškolí personál kuchyně na pracovišti v jejich konkrétním prostředí, což všichni oceníme. Má znalosti ze své dlouholeté praxe, používá příklady, a když se na ni obrátím v průběhu roku s dotazy, velmi ochotně nabízí odpovědi, či hledá řešení situací. Jsem ráda, že jsem ji ve své profesi vedoucí školní jídelny potkala.

Mgr. Olga Chlápková

vedoucí ŠJ ZŠ Waldorfská Pardubice a hospodářka ŠJ MŠ Děvčátka MOMO Slatiňany
Když se zaváděl HACCP, chodily jsme my, hospodářky školní jídelny na různá školení, ze kterých jsem odcházela naprosto dezinformovaná a vystrašená, co se to na nás valí. Až jednou bylo školení, kde nám přednášela Dr. Stanislava Tillmannová. Najednou mi bylo vše jasné. Dokázala totiž problematiku popsat velmi srozumitelně. Program jsem si tedy pořídila od ní a slouží mi dobře celou dobu mého působení ve školní jídelně. Kdykoli přijde nějaká kontrola, je spokojená. Navíc mi paní doktorka od té doby dělá vždy audit HACCP a já vím, že ho mám dobře a mohu být v klidu. Dále mi paní doktorka v průběhu let vždy vysvětlila cokoli, co se v legislativě mění a jakým způsobem to ošetřit. A znovu tak, že to pro nás nebyl strašák, ale srozumitelná věc.

Alena Křížová

ZŠ Křesomyslova, Praha 4
Se službami paní doktorky jsem velice spokojená, vždy je milá, skvělá komunikace, ochotně zodpoví všechny mé dotazy. Vřele doporučuji.

Gabriela Chmelová

MŠ Vladivostocká, Praha 10
S paní doktorkou Tillmannovou spolupracujeme již od dob zavádění HACCP. Zpracování a zavedení systému HACCP předcházelo velmi erudované a profesionální posouzení, seznámení s pracovištěm a komunikace s personálem. Řešení případného problému se hledalo bezodkladně. Při pravidelných školeních, které pořádáme přímo na pracovišti, ať už se jedná o hygienické minimum, audit HACCP a další, jsme proškoleny a seznámeny s aktuální platnou legislativou školního stravování a je pro nás vždy velkým přínosem. Firmu MUDr. Stanislava Tillmannová mohu jedině doporučit.

Marcela Dušková

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
S programem a službami paní MUDr.Tillmannové jsem velmi spokojená, a to již od roku 2009.

Milena Valešová

MŠ Kynšperk nad Ohří, U Pivovaru 367
S paní MUDr. Tillmannovou spolupracuji od roku 2000 dosud. Spolupráce je na vysoké profesionální úrovni, s ochotou vždy řeší problematiku školních jídelen.

Jana Lazáriková

ŠJ Velké Němčice
Chci vám touto cestou poděkovat za váš milý a vstřícný přístup při každoroční pravidelné návštěvě v naší závodní kuchyni. Využíváme vašich služeb už řadu let, často se na vás obracím s prosbou o pomoc i po telefonu a vždy mi dokážete ochotně poradit. Těším se na další spolupráci s vámi.

paní Myslivečková

Kovofiniš, s.r.o.
Se službami paní doktorky Tillmannové jsem opravdu moc spokojená.

Dagmar Marková

ZŠ Měřín
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS