Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Štěpán Soukeník, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Štěpán Soukeník, Ph.D. — seniorní PR konzultant se zaměřením na komunikaci veřejné správy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Štěpán Soukeník, Ph.D.:
Štěpán Soukeník zpracoval pro Odbor evropských záležitostí a vnitřního trhu MPO komunikační analýzu a strategii. S výsledkem jsme byli nadmíru spokojení. Analýza byla inovativní, stručná, výstižná a obsahovala jasná doporučení, co zlepšit v naší komunikaci a propagaci služeb pro podnikatele. Spolupráci se Štěpánem Soukeníkem mohu vřele doporučit.

Martin Bednář

Ředitel odboru evropských záležitostí a vnitřního trhu, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Jelikož náš projekt Komunikační strategie Karlovy univerzity vypadal velmi komplexně, zpočátku se zdálo být velmi náročné jej vůbec dokončit. Štěpán byl ale tím, kdo ho dostal úspěšně do cíle. Díky jeho zkušenostem, kreativitě a stejně tak zodpovědnosti dosáhl náš projekt vysoké úrovně. Spolupráce se Štěpánem byla inspirativní stejně jako milá.

Zuzana Lešková

branding v České spořitelně
Štěpán mi ochotně pomohl zorganizovat kurz o současných trendech v marketingové komunikaci pro Fakultu sociálních věd UK. Byl velmi spolehlivý, nápomocný a díky jeho široké síti kontaktů v oboru marketingové komunikace, dokázal pro přednášky získat špičkové řečníky.

Marek Vranka

pedagog na FSV UK v Praze
Spolupracovala jsem se Štěpánem na několika PR projektech pro klienty agentury Havas. Je inspirativním členem týmu, když jde o nalezení toho nejlepšího komunikačního řešení. Podporuje inovativní metody komunikace a má velký přehled v nových trendech. Jeho práce byla vždy precizní a doručená pokaždé na čas. Mohu Štěpána doporučit nejen z profesního pohledu, ale také jako člověka. Je velmi spolehlivý, proaktivní a vždy připravený pomoci.

Martina Kozlerová

projektová manažerka a marketingová konzultantka
Měl jsem příležitost spolupracovat se Štěpánem na projektu / kampani Transparency International s názvem Taxparency. Pomáhal nám při přípravě tiskové zprávy a tiskové konference. Jeho rady byly vždy velmi užitečné a oceňuji jeho silnou podporu našeho projektu, respektive kampaně.

David Kotora

manažer fundraisingu a komunikace, Transparency International
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS