Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Světla Hanáková

Ing. Světla Hanáková

konzultantka, lektorka a mentorka pro projektové a procesní řízení

Ing. Světla Hanáková

Pomohu rozhýbat vaše projekty a zjednodušit pracovní postupy – jako konzultantka projektového a procesního řízení se zaměřuji na zavádění změn a koordinaci firemních projektů:

  • poradenství a konzultace – pro všechny typy firem: zlepšení organizace práce a úspora času ve výrobě, funkční nástroje řízení, zavádění nových produktů, optimalizace toku materiálu, příprava strategie, nastavení komunikace aj.
  • mentoring – pro zaměstnance, kteří jsou zodpovědní za realizaci projektů
  • projektové vedení – pomoc s přípravou a realizací projektů či změn, zefektivnění postupů
  • školení – projektové a procesní řízení, zlepšování procesů, řízení změn, lean nástroje

Vystudovala jsem Strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Mám 13+ let praxe na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové vedoucí, programové vedoucí, ale také vedoucí skupiny 15 inženýrů z různých technických oborů. Vedla jsem desítky projektů a zaváděla nespočet změn do denní činnosti podniků.

Spolupracovala jsem mj. se společnostmi Bosch, FEI Czech Republic, ADC nebo Andrew Telecommunications. Ovládám nástroje pro usnadnění řízení diskusí a řízení výrobních operací z kategorie Lean. Vyznám se v metodikách pro řízení projektů včetně DMAIC.

Služby poskytuji v češtině a angličtině.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Slovensko a ostatní země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Světla Hanáková
Tábor 15
Brno
616 00
Mobil:739 678 121
Email:svetla.hanakova@rostu.eu
Web:www.rostu.eu
Skype:Skype svetla6362
LinkedIn:LinkedIn svetlahanakova
Účet:2901378907 / 2010 (Fio)
:06821715

Doporučení z první ruky

Potkal jsem Světlu při své první návštěvě v Brně v roli viceprezidenta kvality ve FEI. Účastnil jsem se schůzky, kde Světla prezentovala, co ona a tým dělali pro to, aby snížili počet závad. Toto zahrnovalo také analýzu finančního přínosu změn. Silně jsem nesouhlasil s některými jejími stanovisky, které padly, a také jsem tyto připomínky sdílel. Do dnešního dne si pamatuji, jak pevně Světla hájila práci týmu. Byla tehdy mladou inženýrkou, já viceprezidentem, i když s respektem, byla pevná ve svých přesvědčeních. Toto první setkání mělo na mě takový vliv, že po celou dobu svého působení ve společnosti jsem sledoval její kariéru, jak postupovala do rolí se stále se zvyšující odpovědností a složitostí, rozšiřovala své portfolio dovedností a budovala pověst cenného vůdce ve společnosti. Prohloubila své dovednosti v oblasti operačního řízení výroby, definovala strategii a řídila projekty, které měly velký vliv na produktivitu výroby. Později rozvinula své schopnosti ve vedení lidí do větší hloubky v roli vedoucí oddělení inženýringu. Mám velkou důvěru ve Světlinu schopnost věci dokončit a dovést k požadovaným výsledkům. Jsem si jist, že každý, kdo požádá Světlu o spolupráci, bude se svým rozhodnutím velmi spokojen.
Keith Price
ředitel, Keith Price and Associates

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS