Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Světla Hanáková

Ing. Světla Hanáková

konzultantka, lektorka a mentorka pro projektové a procesní řízení

Ing. Světla Hanáková

Pomohu rozhýbat vaše projekty a zjednodušit pracovní postupy – jako konzultantka projektového a procesního řízení se zaměřuji na zavádění změn a koordinaci firemních projektů:

  • poradenství a konzultace – pro všechny typy firem: zlepšení organizace práce a úspora času ve výrobě, funkční nástroje řízení, zavádění nových produktů, optimalizace toku materiálu, příprava strategie, nastavení komunikace aj.
  • mentoring – pro zaměstnance, kteří jsou zodpovědní za realizaci projektů
  • projektové vedení – pomoc s přípravou a realizací projektů či změn, zefektivnění postupů
  • školení – projektové a procesní řízení, zlepšování procesů, řízení změn, lean nástroje

Vystudovala jsem Strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Mám 13+ let praxe na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové vedoucí, programové vedoucí, ale také vedoucí skupiny 15 inženýrů z různých technických oborů. Vedla jsem desítky projektů a zaváděla nespočet změn do denní činnosti podniků.

Spolupracovala jsem mj. se společnostmi Bosch, FEI Czech Republic, ADC nebo Andrew Telecommunications. Ovládám nástroje pro usnadnění řízení diskusí a řízení výrobních operací z kategorie Lean. Vyznám se v metodikách pro řízení projektů včetně DMAIC.

Služby poskytuji v češtině a angličtině.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Slovensko a ostatní země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Světla Hanáková
Tábor 15
Brno
616 00
Mobil:739 678 121
Email:svetla.hanakova@rostu.eu
Web:www.rostu.eu
Skype:Skype svetla6362
LinkedIn:LinkedIn svetlahanakova
Účet:2901378907 / 2010 (Fio)
:06821715

Doporučení z první ruky

V období na počátku desetiletí jsme ve FEI potřebovali masivně měnit procesy výroby, rozšiřovali jsme výrobní plochy, vyvíjeli a zaváděli řadu nových mikroskopů, některé jsme převáděli z jiných lokalit. Bylo to období velkých změn, kdy se z továrny jistě zajímavé, už lokálně velké, stával největší výrobce technologicky nejvyspělejších elektronových mikroskopů na světě. Na změnách se podílela řada vynikajících odborníků a mezi nimi se prosadila i Světla. Nezalekla se nikdy nového projektu, žádné nové výzvy, počínala si odhodlaně, systematicky a s důvtipem. Myslím, že to jsou hlavní příčiny jejího úspěchu v oboru tak výrazně maskulinním, jako je elektronová mikroskopie. Je výsledkem její práce a řady spolupracujících týmů, že především výrobní procesy zaznamenaly velké zvýšení efektivity, kvality a produktivity, a zároveň ztrojnásobení objemů během tří let. Důvodem pro vyrábění v brněnském závodě už nebyly jen nižší náklady, ale významně vyšší produktivita, rychlost, kvalita a flexibilita výrobního procesu pro zákazníka ve srovnání s jinými lokalitami firmy. To je předpoklad pro továrnu budoucnosti. Světla nám pomohla zavést do výrobního procesu vědu.
RNDr. Jiří Očadlík
Vice President Manufacturing, FEI Company

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS