Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Světla Hanáková

Ing. Světla Hanáková

konzultantka, lektorka a mentorka pro projektové a procesní řízení

Ing. Světla Hanáková

Pomohu rozhýbat vaše projekty a zjednodušit pracovní postupy – jako konzultantka projektového a procesního řízení se zaměřuji na zavádění změn a koordinaci firemních projektů:

  • poradenství a konzultace – pro všechny typy firem: zlepšení organizace práce a úspora času ve výrobě, funkční nástroje řízení, zavádění nových produktů, optimalizace toku materiálu, příprava strategie, nastavení komunikace aj.
  • mentoring – pro zaměstnance, kteří jsou zodpovědní za realizaci projektů
  • projektové vedení – pomoc s přípravou a realizací projektů či změn, zefektivnění postupů
  • školení – projektové a procesní řízení, zlepšování procesů, řízení změn, lean nástroje

Vystudovala jsem Strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Mám 13+ let praxe na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové vedoucí, programové vedoucí, ale také vedoucí skupiny 15 inženýrů z různých technických oborů. Vedla jsem desítky projektů a zaváděla nespočet změn do denní činnosti podniků.

Spolupracovala jsem mj. se společnostmi Bosch, FEI Czech Republic, ADC nebo Andrew Telecommunications. Ovládám nástroje pro usnadnění řízení diskusí a řízení výrobních operací z kategorie Lean. Vyznám se v metodikách pro řízení projektů včetně DMAIC.

Služby poskytuji v češtině a angličtině.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Slovensko a ostatní země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Světla Hanáková
Tábor 15
Brno
616 00
Mobil:739 678 121
Email:svetla.hanakova@rostu.eu
Web:www.rostu.eu
Skype:Skype svetla6362
LinkedIn:LinkedIn svetlahanakova
Účet:2901378907 / 2010 (Fio)
:06821715

Doporučení z první ruky

Světla pracovala pro ADC Czech Republic na oddělení inženýringu jako procesní inženýrka více než 3 roky. Bylo to velmi dynamické prostředí, s mnohými změnami, které souvisely s transfery výroby z různých lokalit s následným zlepšováním výrobních procesů. Světla byla velmi cennou členkou týmu, proaktivní v hledání řešení, byla respektována svými kolegy i pracovníky ve výrobě. Bez výhrad doporučuji její práci na poli techniky a inženýringu. Má rozsáhlé znalosti v oblasti štíhlé výroby, řízení projektů a optimalizace procesů, které dokáže prakticky využít.
Ing. Libor Vaněk, MBA
Plant Manager, ViskoTeepak

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS