Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Světla Hanáková

Ing. Světla Hanáková

konzultantka, lektorka a mentorka pro projektové a procesní řízení

Ing. Světla Hanáková

Pomohu rozhýbat vaše projekty a zjednodušit pracovní postupy – jako konzultantka projektového a procesního řízení se zaměřuji na zavádění změn a koordinaci firemních projektů:

  • poradenství a konzultace – pro všechny typy firem: zlepšení organizace práce a úspora času ve výrobě, funkční nástroje řízení, zavádění nových produktů, optimalizace toku materiálu, příprava strategie, nastavení komunikace aj.
  • mentoring – pro zaměstnance, kteří jsou zodpovědní za realizaci projektů
  • projektové vedení – pomoc s přípravou a realizací projektů či změn, zefektivnění postupů
  • školení – projektové a procesní řízení, zlepšování procesů, řízení změn, lean nástroje

Vystudovala jsem Strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Mám 13+ let praxe na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové vedoucí, programové vedoucí, ale také vedoucí skupiny 15 inženýrů z různých technických oborů. Vedla jsem desítky projektů a zaváděla nespočet změn do denní činnosti podniků.

Spolupracovala jsem mj. se společnostmi Bosch, FEI Czech Republic, ADC nebo Andrew Telecommunications. Ovládám nástroje pro usnadnění řízení diskusí a řízení výrobních operací z kategorie Lean. Vyznám se v metodikách pro řízení projektů včetně DMAIC.

Služby poskytuji v češtině a angličtině.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Slovensko a ostatní země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Světla Hanáková
Tábor 15
Brno
616 00
Mobil:739 678 121
Email:svetla.hanakova@rostu.eu
Web:www.rostu.eu
LinkedIn:LinkedIn svetlahanakova
Skype:Skype svetla6362
Účet:2901378907 / 2010 (Fio)
:06821715

Doporučení z první ruky

Měl jsem tu čest být Světliným kolegou a posléze podřízeným. Bylo radostí pracovat se Světlou v obou těchto jejích rolích. Je to odbornice nezatížená předsudky a domněnkami. Své rozhodnutí staví na rozumu a zkušenosti. Je si ale vědoma, že to nemusí stačit a nechá si ráda poradit v oblasti, která je jí cizí. Rád jsem se Světlou pracoval a kdykoliv s ní rád opět spojím síly.
Petr Dvořák
na volné noze

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS