Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Svoboda

Ing. Martin Svoboda

grafik a fotograf

Ing. Martin Svoboda
Ing. Martin Svoboda - logo

Vytvářím moderní grafiku, která vašim klientům vyrazí dech.

Vykouzlím pro vás funkční webdesign, líbivé tiskoviny nebo nafotím působivé portréty. Navrhoval jsem např. grafiku pro Dny NATO v Ostravě; pro tuto akci jsem také vytvářel stánek na konferenci v Bruselu, který vyhrál 1. místo za nejlepší prezentaci.

  • Webdesign – zpracuji pro vás grafické podklady pro webové stránky, např. ikony, statické bannery, infografiky a další prvky dle požadavků.
  • Sociální sítě – připravím všechny potřebné grafické prvky pro provoz sociálních sítí: příspěvky, záhlaví stránek či událostí, profilové obrázky.
  • Tiskoviny – vytvořím podklady pro tiskoviny menších rozsahů, a to plakáty, vizitky, hlavičkový papír, roll-upy, bannery, kalendáře a další.
  • Dárkové a propagační předměty – nachystám tiskové podklady pro propagační či dárkové předměty, jako jsou trička, placky (buttony), nálepky, magnetky apod.
  • Fotografování – nafotím vám osobní i byznys portréty. Po domluvě dojedu až k vám domů.

Vystudoval jsem obor Multimediální technika na Slezské univerzitě v Opavě. Během naší spolupráce si můžete být jistí, že dodržím vše, na čem se domluvíme. Pracuji převážně s programy ze sady Adobe Creative Cloud.

Fotogalerie:

Motopark.cz - grafika pro kampaň jaro 2021Dny NATO v Ostravě - animované infografiky k výročí akcePortrét - barevnýPortrét ve studiuProduktová fotografie - boty
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Status:

momentálně nedostupný

Působnost:

celá ČR; osobně zejména Opava a Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Martin Svoboda
Hobzíkova 3
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:777 011 491
Email:info@svoboda-martin.cz
Web:svoboda-martin.cz
Facebook:Facebook svoboda.martin.fotograf
Instagram:Instagram svoboda.martin.fotograf
Účet:1614266035 / 3030
:08183309

Doporučení z první ruky

S Martinem spolupracujeme na YouTube kanále Dobré vědět už dlouho. Perfektně doplňuje náš „lo-fi“ grafický styl a humor a pohotově reaguje na zadané úkoly. Pomohl nám také s filmem Do Chile za zatměním Slunce, kde vytvořil animované mapy. Martin je jeden z mála lidí, kterým můžu nechat „volnou ruku“ a budu s výsledkem spokojen.
Jiří Malík

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS