Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Cviklová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Cviklová — copywriterka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Tereza Cviklová:
Martin Gottwald
Terka je milá mladá dáma. A ve chvíli, kdy píši recenzi, máme za sebou dva projekty – v obou případech šlo o textaci webů. Určitě se potkáme u dalších. Důvod je prostý – spokojenost. Na čem jsme se dohodli, to jsem dostal. Včas a v odpovídající kvalitě. Terka naslouchá a dokáže přicházet s řešeními, která to odrážejí. U textaře invenci v rámci jeho práce očekáváte. Když dostanete nášup v podobě jazykové korektury (Terka má češtinu vystudovanou), je to skvělá přidaná hodnota. Doporučuji.

Martin Gottwald

designér vizuální identity
Tereza je má dvorní copy editorka. Posílám jí všechny své texty na web předtím, než je oficiálně předávám klientům. Vím, že odhalí nejen vyložené chyby či překlepy, ale také formulace, které zbytečně drhnou. Zkrátka dělá více, než musí :-)

Michaela Mužíková

copywriterka
www.copytriky.cz ~ michaela.muzikova@gmail.com ~ 731 609 370
Spolupráce s Terezou je jedním slovem skvělá! Je chytrá, milá, spolehlivá, vstřícná k připomínkám a hlavně vždycky dotáhne práci do konce. Spolupracovali jsme především na žánru, který považuji za jeden z nejtěžších – na přímé komunikaci s klienty. Na bankovních dopisech a mailech si vylámali zuby mnozí ostřílení copywriteři, ale s Terezou se nám daří nacházet odpovídající jazyk, věcně a bez zbytečných frází lidem sdělovat, co je právě třeba. A věřte mi, že jsem na to jako bývalej kopík hodně přísnej.

Ivan Manolov

manažer content marketingu, Česká spořitelna
Spolupráce s Terezkou mě neuvěřitelně baví! Přináší do mého projektu neustále nové nápady, je pečlivá a důsledná. Perfektně zapadla do našeho obsahového týmu a mohu se na ni vždy spolehnout. Jednoznačně doporučuji, Terezka je dokonalý textař profesionál.

Veronika Lonská

CEO e-shopu Ladybio
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS