Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Frantová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Frantová — tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Tereza Frantová:
Karolína Vyskočilová
Hledají-li moji klienti někoho na lokalizaci webovek do angličtiny, tak Terezu ráda doporučím. Tereza je naprosto profesionální ve všem, co dělá – komunikaci, dodržovaných termínech a zejména v kvalitě odevzdané práce. Vím, že mne nezklame. Jako programátor navíc oceňuji, že je ochotná poskytnout maximální součinnost při nasazení překladu na web a klient se o to prakticky nemusí starat.

Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce
Tereza je skvělá, rychlá, bezchybná. Jednoznačně doporučujeme!

Olga Velíšková

Dyzajn market
www.dyzajnmarket.com
Mgr. Eva Volenová
Díky tomu, že je Tereza Frantová moje kolegyně, jsem měla mnoho příležitostí posoudit kvalitu jejího tlumočení i překladů. Vždy je skvěle připravená a bez výjimky odvádí precizní práci. Navíc je vstřícná, milá a při tlumočení působí klidně a profesionálně. Obrátíte-li se na Terezu s překladem či tlumočením, budete rozhodně v dobrých rukou.

Mgr. Eva Volenová

tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny
Se slečnou Terezou má naše společnost jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy nám vyšla vstříc, její překlady jsou rychlé a je s ní příjemné komunikovat. Tereza nám překládá španělské stránky společnosti Čezeta Motors. Zde oceňujeme i znalost dosti odborných technických termínů.

Lucie Smith

finanční ředitelka Čezeta Motors
www.cezeta.com ~ lucie@cezeta.com
Spolupráce s Terezou Frantovou probíhala při tlumočení z angličtiny do češtiny na workshopu amerického vizážisty Mykela Rennera v Praze. Paní Tereza odvedla skvělou práci. Konsekutivní překlad jí nečinil žádný problém. Nejednalo se o doslovný lámaný překlad slovíček, Tereza rovnou text převedla do klasické češtiny, jakoby s námi mluvila ona sama. Je přátelská a nemá problém komunikovat s publikem. Profesionální přístup, vřele doporučuji.

Sergey Bassarab

jednatel společnosti BASSARAB COMPANY s.r.o. Makeup Group
www.makeupgroup.cz ~ info@makeupgroup.cz
S Terezou jsme byli nad očekávání spokojeni. Je jednou z mála, která vnímá svou práci s citem a péčí pro klienta, je ochotná a odhodlaná klientovi pomoci svou službou tak, jak se v ČR již pomálo vídá. Tlumočnické služby jsme si objednali na poslední chvíli, nejednou jsme ji rušili ve volném čase v pozdních hodinách a přesto vždy zaujala velmi příjemný a profesionální přístup. Jednoznačně palec nahoru. Její služby můžeme s klidným svědomím doporučit všem :)

Veronika Čápová

Slečnu Frantovou mohu jedině doporučit. Při tlumočení i překladu je zcela profesionální. Navíc je proaktivní a přemýšlí s vámi. Je flexibilní a rychle se orientuje i v komplexním obsahu sdělení.

Jan Smits

BDM Santerra Belgium
jan@santerra.be
S Terezou jsem měl možnost spolupracovat v rámci zážitkového kurzu první pomoci, na který nám překládala veškeré materiály a rovněž působila jako tlumočnice. Ocenil jsem zejména profesionální přístup ke klientům a angažovanost. Tereza se na tlumočení zjevně připravila předem, protože skvěle zvládala velmi specifickou slovní zásobu včetně velmi odborných termínů.

Ondřej Koudela

ředitel PrPom.cz
ondrej.koudela@prpom.cz
Tereza Frantová s námi spolupracovala na překladech odborných statí a výzkumných projektů. Spolupráce byla bezproblémová, oceňujeme flexibilní přístup a zejména vysokou úroveň anglického jazyka v oblasti odborné terminologie.

Mgr. Tereza Skákalová, Ph.D.

Katedra speciální pedagogiky a logopedie PdF UHK
tereza.skakalova@uhk.cz
Tereza Frantová pro nás tlumočila ve výuce na kurzech flamenka, my i studenti jsme byli velmi spokojeni s její spoluprací s lektory, nadšeným přístupem a profesionálním projevem.

Elena Gordon

taneční škola Flamenkeria
flamenkeria.cz ~ info@flamenkeria.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS