Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tereza Frantová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Tereza Frantová — tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Tereza Frantová:
Tereza Frantová pro nás překládala z českého do anglického jazyka výroční zprávu za rok 2014. Oceňujeme její včasné dodání i pečlivé provedení práce.

Mgr. Marek Uhlíř

ředitel organizace Cesta domů
Na základě velmi pozitivní zkušenosti mohu služby Terezy Frantové vřele doporučit, neboť nepochybuji, že jí předvedená úroveň tlumočnických dovedností a schopností zajišťuje budoucím zájemcům o spolupráci splnění všech jejich požadavků.

Martin Mezenský

Pražský studentský summit, Asociace pro mezinárodní otázky
Tereza pro nás tlumočila diskuzní setkání s názvem Náboženství a nacionalismus ve střední Evropě: Využívání a zneužívání náboženských hodnot v politice. Celý tlumočnický tým podle všech ohlasů odvedl skvělou práci.

Jakub Jirsa

Centrum pro studium politické filozofie, etiky a náboženství
S paní Terezou jsem byl nadmíru spokojen. Už dlouho jsem se nesetkal s tak ochotnou a profesionální osobou jako je právě Tereza Frantová. DOPORUČUJI!

Ruda Jirák

rudolfjirak@seznam.cz ~ 603 864 869
Tlumočení slečny Frantové je velmi profesionální. Využíváme její tlumočení opakovaně, a to v zahradnickém oboru, kde potřebujeme přeložit i mnoho odborných názvů. Jsme velice spokojeni.

Sylva Chládková

www.zahradnictvi-chladek.cz ~ sylva.chladkova@zahradnictvi-chladek.cz
Tereza Frantová je opravdová profesionálka. Tlumočila na našem gastronomickém semináři, který se, také díky ní, opravdu povedl. Ačkoli znala dopředu jen téma, vše skvěle odtlumočila bez jediného zádrhelu. Vše jsme dojednali velmi rychle, Tereza přišla na akci s dostatečným předstihem a odtlumočila akci trvající téměř 5 hodin. Za což před ní smekám, protože to muselo být velmi náročné. Velmi přirozená, milá a bezprostřední dáma. Určitě se na ni zase obrátíme, až budeme potřebovat.

Iva Jůzlová

S Terezou jsem spolupracovala už několikrát při tlumočení rozhovorů zahraničních spisovatelů s novináři. Tereza je příjemná, milá a vždy profesionální, trpělivá a vstřícná. Domluva s ní byla vždy naprosto v pohodě, byť jsme některé věci mnohdy měnily na poslední chvíli (třeba kvůli zpožděnému letadlu). Mohu ji vřele doporučit!

Veronika Sonnková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS