Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tereza Hlaváčová, MBA

Tereza Hlaváčová, MBA

copywriterka a markeťačka na sociálních sítích

Tereza Hlaváčová, MBA

Pomáhám firmám v budování brandu na sociální sítích.

  • Píši – reklamní a obsahové texty pro online i offline prostředí, jako podpora prodeje vašich výrobků a služeb.
  • Tvořím – strategie na míru vaší značce a jejímu publiku.
  • Spravuji – péče o profily na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Marketing v online prostředí mě nepřestává fascinovat. Mám aktivní, racionální přístup a cit pro rychlé pochopení značky, produktu či služby a cílové skupiny zákazníků. Jsem nadšená pro svou práci a neustále se ve svém oboru vzdělávám. Absolvovala jsem několik školení copywritingu a práce na sociálních sítích a z marketingu jsem složila státnice.

Mezi mé koníčky a tudíž oblasti, o kterých ráda píši, patří: sport, zdravý životní styl a stravování, cestování, design, sebezdokonalování a vzdělávání. S nasazením perfekcionisty se pustím i do jakýchkoli dalších témat.

Smysl vidím v dlouhodobé spolupráci. Jen ta přináší možnost, jak efektivně posouvat produkt nebo službu kupředu. Ze strany klienta očekávám aktivní komunikaci.

Fotogalerie:

Insta stories jsou jedním z účinných komunikační nástrojů marketingu na sociálních sítíchInsta stories jsou jedním z účinných komunikační nástrojů marketingu na sociálních sítíchInsta StoriesInsta stories jsou jedním z účinných komunikační nástrojů marketingu na sociálních sítíchInsta stories jsou jedním z účinných komunikační nástrojů marketingu na sociálních sítích
Zobrazit všech 37 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tereza Hlaváčová, MBA
Na Hroudách 1, čp. 220
Nymburk (Středočeský kraj)
288 02
Mobil:602 443 205
Email:info@marketerka.eu
Web:www.marketerka.eu
Účet:71494773 / 0300 (ČSOB)
:67918671

Doporučení z první ruky

S paní Hlaváčovou mám velmi pozitivní, profesionální, příjemné zkušenosti v oblasti komunikace a marketingu. Naši spolupráci považuji doposud za velmi přínosnou pro moji firmu. Její dlouholeté zkušenosti pomohly nastavit velmi účinnou propagaci a tím i důležitý přínos nových klientů pro společnost. Za hlavní vlastnost bych rád vyzdvihl její spolehlivost, kterou velmi oceňuji a je pro mě v mém podnikání velmi důležitá. Tímto bych chtěl paní Hlaváčové moc poděkovat a ostatním novým klientům určitě vřele doporučit.
Petr Chvalina
Relax Tiffanys

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS