Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Tereza Koňaříková

BcA. Tereza Koňaříková

fotografka

BcA. Tereza Koňaříková
BcA. Tereza Koňaříková - logo

Jsem fotografka s citem pro detail a krásu. Nafotím vám reklamní fotografie, portréty a připravím vizuálně atraktivní obsah pro web i sociální sítě. Fotím digitálně i na analog.

  • Reklamní fotografie – vytvářím produktové fotografie, např. oblečení, doplňků na modelkách, ráda fotím kvalitní jídlo a kávu (foodstyling fotografie). Poradím si s bannery, flatlays, kampaněmi atd. Jsem zvyklá fotit v ateliéru i na denním světle.
  • Portréty – svedu nafotit kreativní portréty, kterým nechybí duše a nápad, i byznys portréty, které podpoří vaši osobní propagaci. V postprodukci fotografie vyretušuji.
  • Weby – nafotím vám poutavé fotky pro webové stránky. Kladu důraz na kreativní, jednotný vizuál na míru.
  • Sociální sítě – tvořím kvalitní a neotřelou grafiku pro příspěvky na sociálních sítích. Vím přesně, jaký typ fotografie pasuje na Facebook nebo Instagram.

Vystudovala jsem obor Užitá fotografie a média na střední škole v Uherském Hradišti a obor Reklamní fotografie na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Mám mnoho let zkušeností s produktovým focením s modelkami v e-shopu s oblečením a dlouhodobě fotím pro tetovací studio Tribo. Umístila jsem se na 2. místě ve fotografické soutěži 2 tváře Prahy. Fotografie upravuji v programu Adobe Photoshop.

Fotogalerie:

Kabelka – produktová fotografieFoodstyling fotografieFlatlay fotografie pro tetovací studio TriboMonika – portrétní fotografieMiki – portrétní fotografie
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha, Olomouc, Brno

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

BcA. Tereza Koňaříková
Nitranská 19
Praha 3
130 00
Mobil:604 959 376
Email:konarikova.t@gmail.com
Web:terezakonarikova.cz
Facebook:Facebook terkatetrisfoti
Instagram:Instagram terkatetris
LinkedIn:LinkedIn terezakonarikova
Účet:1828478113 / 0800 (Česká spořitelna)
:05267501

Doporučení z první ruky

S Terezou jsem měl několik focení a pokaždé spokojenost. Profi přístup a maximální spolehlivost. Tereza je velmi kreativní, takže máte jistotu, že i kdybyste dorazili vykalení s gulášovkou v hlavě, stejně nakonec vznikne kvalitní materiál. Rozhodně doporučuji.
Marek Janda

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS