Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Thomas Bastin > Doporučení

Doporučení z první ruky

Thomas Bastin — tlumočník a překladatel francouzštiny a nizozemštiny, lektor francouzštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Thomas Bastin:
Měla jsem tři týdny před státnicemi z francouzské gramatiky a vzhledem k tomu, že byly prázdniny, tak jsem měla problém dostat se do drilu a navíc jsem nevěděla jak přípravu zacílit tak, aby byla co nejefektivnější. Ačkoliv jsem neměla francouzskou gramatiku příliš v lásce, Thomas mě dokázal strhnout svým entuziasmem pro francouzštinu a moje domácí příprava ke státnicím se tak pro mě stala o dost stravitelnější a chvílemi mě i bavila. Jeho příprava na hodiny byla precizní a odpovídala mým požadavkům. Náš čas byl plně využit a co víc, vždycky jsem byla nabita pozitivní energií. Kromě toho jsem velmi ocenila, že je Thomas bilingvní, protože mi jeho perfektní znalost francouzštiny a češtiny velmi pomohla při překládání textů. I když byl Thomas časově zaneprázdněn, vždy mi velmi rychle odpovídal na mé dotazy ohledně francouzské gramatiky, snažil se mi časově přizpůsobit a po celý čas přípravy byl se mnou v kontaktu, což mi velmi pomáhalo při tápání v různých oblastech francouzské gramatiky.

Lenka Říhová

studentka PedF UK v Praze
Thomase jsem kontaktovala kvůli francouzštině. Vrátila jsem se z pobytu ve Francii a chtěla jsem si nejen udržet, ale také zlepšit mluvený projev ve francouzštině. Od té doby již uplynula řada let a stále se na naše setkání těším jako před lety. Oceňuji pohodovou atmosféru, zajímavé diskuze a Thomasův zájem o své studenty. Thomase pravidelně využívám také jako překladatele a tlumočníka. Pracuji jako interiérová designérka a jsem v kontaktu i s francouzsky mluvící klientelou. Na Thomase se obracím s náročnějšími překlady a tlumočením při setkáních s klienty, kteří velmi oceňují bezproblémovou komunikaci, já zase naprostou spolehlivost. Jsem velmi spokojená, a proto doporučuji.

Helena Filipová

Interiérová designérka
barafi@email.cz
Thomas Bastin byl mým soukromým učitelem francouzštiny v letech 2007–2011. S jeho výukou jsem byl velmi spokojen, neboť jí přizpůsoboval mým potřebám, které ne vždy byly standardní, nicméně jemu se vždy dařilo držet se tématu a náročnosti látky. Jeho výuka je plně fundovaná a zároveň hravá. Dovede nejen vyhodnotit znalosti a schopnosti žáka, ale zároveň se do něj vcítit a přizpůsobit podle toho jeho hodiny. Jeho přístup k žákovi tak není obecný, ale individuální. Pro tyto kvality jsme si Thomase najali i jako učitele a překladatele do našeho Rodinného centra Vyšehrádek v Praze 2, kde vedl skupinové kurzy francouzštiny a pomáhal s překlady. S jeho prací jsme byli my i žáci velmi spokojeni a není vyloučeno, že naši spolupráci zase obnovíme.

Petr Stárek

Rodinné centrum Vyšehrádek
www.vysehradek.cz
Mgr. Michala Peterková
S Thomasem Bastinem spolupracuji již několik měsíců v rámci praguelanguageservice.com na překladech a tlumočení z/do francouzského jazyka. Thomas odvádí velmi kvalitní práci, dodržuje stanovené termíny a je na něj spolehnutí. Ke každému překladu a tlumočnické akci přistupuje svědomitě, profesionálně a bravurně zvládá veškerou terminologii. Ochotně reaguje na urgentní potřeby i časově omezené zakázky, které dodává v termínu. Již několikrát jsem dostala od klientů pozitivní zpětnou vazbu na jeho práci. Na základě mých zkušeností mohu Thomase vřele doporučit jako velmi kompetentního překladatele a tlumočníka.

Mgr. Michala Peterková

tlumočnice a překladatelka ruštiny, čínštiny a angličtiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS