Tomáš Barták

PPC konzultant se zaměřením na výkonnostní a brandové kampaně

Status: dočasně nepřijímá zakázky Působnost: na dálku celá ČR; osobně Praha a okolí, Liberec

Chcete prodávat více svých produktů a služeb nebo posílit povědomí o své značce?

Přes 6 let zakládám a optimalizuji výkonnostní a brandové PPC kampaně, kterým předchází sestavení dlouhodobého marketingového plánu a brandové strategie.

  • Pro propagaci používám převážně platformy Google, Sklik a Facebook. Dále mám zkušenosti se sociálními sítěmi Tik Tok, LinkedIn a Pinterest.
  • Výborně si rozumím i se zbožovými srovnávači Heureka, Zboží, Favi a Biano.
  • Nastavím vám veškerou webovou analytiku a pomůžu vám pracovat s daty a dále je interpretovat tak, aby je každý pochopil.

Dlouhodobě spolupracuji převážně s marketingovými agenturami, ale mám i vlastní klienty z řad menších a středních e-shopů a provozovatelů nejrůznějších služeb. Se svými klienty si buduji korektní vztahy založené na oboustranné důvěře, protože jedině tak se dají nastavovat dlouhodobé cíle. Běžně pracuji s mediálními rozpočty 15.000–300.000 Kč měsíčně.

Tomáš Barták

Kontakty

Tomáš Barták
Kolínská 1686/13
Praha 3
130 00
Mobil:734 807 611
Email:t.bartak1@gmail.com
LinkedIn:tomasbartak1
Účet:1181230028/3030
IČ:06044611

Doporučení
z první ruky

Tomáše Bartáka jsem poznal v agentuře Mustard, kde jsme si hodně padli do oka. Je to specialista na svém místě se zaměřením na výkon. Výborný parťák, profesionál, který vždy jde za nejlepším výkonem. Je hodně otevřený ostatním názorům a nemá problém přijmout kritiku. Na druhé straně velmi otevřeně dokáže říci, zda dané podnikání v online světě bude fungovat nebo ne. Tomáše využívám nejen jako kolegu, ale i jako konzultanta pro své podnikání.

Jan Dostál

Cheese House