Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Barták

Tomáš Barták

PPC konzultant se zaměřením na výkonnostní a brandové kampaně

Tomáš Barták

Chcete prodávat více svých produktů a služeb nebo posílit povědomí o své značce??

Přes 6 let zakládám a optimalizuji výkonností a brandové PPC kampaně, kterým předchází sestavení dlouhodobého marketingového plánu a brandové strategie.

  • Pro propagaci používám převážně platformy Google, Sklik a Facebook. Dále mám zkušenosti se sociálními sítěmi Tik Tok, LinkedIn a Pinterest.
  • Výborně si rozumím i se zbožovými srovnávači Heureka, Zboží, Favi a Biano.
  • Nastavím vám veškerou webovou analytiku a pomůžu vám pracovat s daty a dále je interpretovat tak, aby je každý pochopil.

Dlouhodobě spolupracuji převážně s marketingovými agenturami, ale mám i vlastní klienty z řad menších a středních e-shopů a provozovatelů nejrůznějších služeb. Se svými klienty si buduji korektní vztahy založené na oboustranné důvěře, protože jedině tak se dají nastavovat dlouhodobé cíle. Běžně pracuji s mediálními rozpočty 15.000–300.000 Kč měsíčně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR; osobně Praha a okolí, Liberec

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tomáš Barták
Kolínská 1686/13
Praha 3
130 00
Mobil:734 807 611
Email:t.bartak1@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn tomasbartak1
Účet:1181230028 / 3030
:06044611

Doporučení z první ruky

Tomáš je šikovný a spolehlivý člen týmu. Dobře se s ním pracuje a debatuje. Vždy vše připraví na čas. U nás v agentuře měl na starosti nastavování kampaní na sociálních sítích, optimalizace kampaní a výkonnostní kampaně. Zároveň se Tomáš podílel na přípravě tendrů a mediálních strategií.
Hana Prokopová
digitalní agentura

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS