Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Chalupa

Mgr. Tomáš Chalupa

novinář a publicista

Mgr. Tomáš Chalupa

Jsem novinář a publicista. Mám odborné vzdělání v oboru žurnalistika a sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. V médiích působím od roku 2007, prošel jsem všemi pozicemi od redaktora, přes editora až po vedoucího redakce a šéfredaktora. Píši pro webová i tištěná média.

Mojí předností je dokonale zvládnuté novinářské řemeslo a široký rozhled. Dlouhodobě sleduji politiku, mezinárodní vztahy, ekonomiku, technologie, vědu, mám znalosti historie a military, dobrý přehled mám také v oblasti záhad. O všech těchto tématech jsem schopen napsat jakýkoliv typ textu včetně analýz, komentářů, glos, sloupků, rozhovorů a reportáží. Běžně využívám pro svou práci i anglicky psané zdroje. Výsledné texty jsou vždy na patřičné jazykové i odborné úrovni, současně ale čtivé a srozumitelné širokému publiku. V menší míře se věnuji také copywritingu, spolupracuji s reklamními agenturami a soukromými firmami.

Jsem trojnásobný držitel ocenění za 2. místo v literárních soutěžích Univerzity Palackého, a taktéž za 2. místo v literární soutěži portálu Na volné noze.

Ukázky práce:

Magazín Reportáže z průmyslu je jedním z mých dlouhodobých klientůRozhovor v magazínu Reportáže v průmysluExtrastory je další dlouhodobý klient, tento článek se probojoval až na hlavní stránku Seznam.czČlánek upravený pro lepší zobrazeníRadiodixie je srdcovka, pro kterou píšu válečné příběhy a zajímavosti
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Chalupa
Wurmova 7
Olomouc
779 00
Mobil:737 772 953
Email:chalupat@post.cz
Facebook:Facebook snaut1
DIČ:CZ8007315723

Doporučení z první ruky

Tomáš Chalupa pro náš web píše zajímavosti z historie, techniky, kosmonautiky, ale i články o tom, jaké problémy mají moderní otcové nebo jak vidí chlap vztahy se ženami. Vtipně, výstižně a s velkým přehledem. Nebojí se být ostrý a kontroverzní. Dodržuje termíny a nezapomíná uzávěrky, takže jsem s ním spokojena po všech stránkách.
Michaela Čapková
šéfredaktorka webu Prochlapy.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS