Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Haimann

Mgr. Tomáš Haimann

publicista, copywriter a obsahový stratég

Mgr. Tomáš Haimann

Píšu články a texty na míru. Kromě toho vám mohu pomoci s úpravou stávajících textových materiálů nebo najít nejvhodnější způsob, jak zpřístupnit čtenářům váš obsah. Mám více než deset let zkušeností s profesionálním psaním. Nabízím tyto služby:

  • copywriting – příprava kvalitních textů s důrazem na oslovení cílové skupiny
  • editace textů – i nemastný a neslaný základ lze proměnit ve skvělý výsledek
  • obsahová strategie – pomoc s hledáním hlavy a paty při tvorbě webu nebo tištěných materiálů
  • názvy, hlášky, slogany – trefit lze i jednou ranou

Vystudoval jsem žurnalistiku a politologii na Univerzitě Karlově v Praze. Přesto je politika tématem, o kterém za peníze nepíšu. Mnohem víc mě baví zpracovávat zajímavé podklady do podoby čtivého a zábavného textu. Nevadí mi, jsou-li podklady v angličtině.

Mám bohaté zkušenosti s psaním o odborných tématech. Specializuji se zejména na svět vědy a techniky. Již od roku 2010 v časopise ABC přibližuji mladým čtenářům témata jako například kvantové počítače, hypersonické letouny nebo aktuality ze světa robotiky. Pořady o vědě a technice jsem také připravoval pro Český rozhlas.

Mimo svět vědy a techniky také spolupracuji s mediálními agenturami a soukromými klienty na textech dle jejich požadavků a zadání. Nabízím tvůrčí řešení, spolehlivé dodání stran smluvených podmínek a přehled v oboru, který může přinést pozitivní výsledky nad rámec připravovaných materiálů.

Vybrané reference: ABC, Forbes, Český rozhlas, Mediaplanet Czech, Corporate Publishing, Notre Game, Koktejl a další

Ukázky práce:

Od krávy po jogurt – článek pro ABCOd krávy po jogurt – článek pro ABCExcellent: Od favoritů k fixkámExcellent: Od fixek k favoritůmVsechnoprozdravi.cz: Leberova hereditární optická neuropatie (LHON)
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Tomáš Haimann
Ruská 84
Praha - Vršovice
100 00
Mobil:775 984 357
Email:tomas.haimann@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn tomas-haimann
:4489039

Doporučení z první ruky

Moc děkujeme za spolupráci při tvorbě textů na webové stránky. Pan Haimann je velice promptní, spolupráce i komunikace proběhla bez problémů. S výsledkem práce jsme velmi spokojeni.
Jana Meschárová
jednatelka společnosti Rolken s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS