Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek

Tomáš Křivánek

tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Tomáš Křivánek

Tvorba www stránek od jednoduchých řešení po spletité portály s vlastním redakčním systémem (WordPress, Drupal, Joomla)e-shopy (PrestaShop, OpenCart). Grafické návrhy webů, programování, SEO, správa webů, webhosting, internetový marketing, PPC reklama aj.

Profesní důraz na komplexní servis a spokojenost zákazníka. Odborná praxe od roku 2000 a desítky realizovaných webů: NikiSki.cz, Sinteo.cz, Řetězová kola Tsubaki, Báječná svatba, Jazyková škola Lexis, PostKom České Budějovice, Spectrum Nábytek, Frezia Fleur aj.

Ukázky práce:

Lidé&HORY – časopis pro horolezce a milovníky hor, lezeníWeb pro německého výrobce zubních náhrad Rehadent GmbHWeb pro přední svatební agenturu Báječná svatbaPralinky a čokoláda pralin.czObec Hradištko
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Technologie

  • PHP
  • Nette
  • MySQL
  • Java

Kontaktní informace

Tomáš Křivánek
Jindřišská 5
Praha 1
110 00
Mobil:603 801 370
Email:tomas@krivanek.eu
Web:www.krivanek.eu
Facebook:Facebook tvorba.webu.eshopu.seo.marketing
Google+:Google+ krivanekeutomas
LinkedIn:LinkedIn tomaskrivanek

Doporučení z první ruky

S Tomášem Křivánkem spolupracujeme nepřetržitě 7 let, pokud zahrnu i dřívější spolupráci v rámci své předchozí organizace, pak téměř 15 let. Za tu dobu jsme si prošli snad všemi možnými situacemi – od realizace komplexních řešení (tedy návrhy a tvorba webů od A do Z, konzultace dalších možných potřeb, realizace změn a různých doplňkových řešení za pochodu tak, jak se vyvíjely potřeby) až po nejrůznější krizové situace (díky robustnosti řešení jich ale zase až tolik za ty roky nebylo), kdy jsem velmi ocenila rychlost a efektivnost zásahu. Mimochodem, mezi ty krizové situace patřila před lety i velmi efektivní (ve výsledku úspěšná) asistence při našem ne zrovna přátelském rozchodu s dřívějším web adminem a správcem sítě. Myslím, že je jasné, že schopnost zvládat technické i personální / lidské krize nebývá až tak častou dovedností. Resumé: velká šíře služeb, rychlost, spolehlivost, robustnost řešení, osobní odolnost a trpělivost (viz výše, plus přiznejme si to otevřeně, i klient někdy mívá své dny), kreativnost a velmi rozumné ceny. Odkaz v referenci míří jen na jeden z webů, které pro nás pan Křivánek realizoval.
Mgr. Jana Chržová
předsedkyně organizace

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS