Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Křivánek

Tomáš Křivánek

tvůrce webů, e-shopů a internetových aplikací

Tomáš Křivánek

Tvorba www stránek od jednoduchých řešení po spletité portály s vlastním redakčním systémem (WordPress, Drupal, Joomla)e-shopy (PrestaShop, OpenCart). Grafické návrhy webů, programování, SEO, správa webů, webhosting, internetový marketing, PPC reklama aj.

Profesní důraz na komplexní servis a spokojenost zákazníka. Odborná praxe od roku 2000 a desítky realizovaných webů: NikiSki.cz, Sinteo.cz, Řetězová kola Tsubaki, Báječná svatba, Jazyková škola Lexis, PostKom České Budějovice, Spectrum Nábytek, Frezia Fleur aj.

Ukázky práce:

Lidé&HORY – časopis pro horolezce a milovníky hor, lezeníWeb pro německého výrobce zubních náhrad Rehadent GmbHWeb pro přední svatební agenturu Báječná svatbaPralinky a čokoláda pralin.czObec Hradištko
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Technologie

  • PHP
  • Nette
  • MySQL
  • Java

Kontaktní informace

Tomáš Křivánek
Jindřišská 5
Praha 1
110 00
Mobil:603 801 370
Email:tomas@krivanek.eu
Web:www.krivanek.eu
Facebook:Facebook tvorba.webu.eshopu.seo.marketing
LinkedIn:LinkedIn tomaskrivanek

Doporučení z první ruky

Jsem klientem pana Křivánka již 3 rokem a ráda se k němu vracím. Jeho práce je rychlá, precizní a hlavně spolupráce je příjemná. Vždy jsem s jeho prací velmi spokojená. Pan Křivánek je rychlý, přesný a ochotný i dodatečně provádět změny či doplnění, což u některých jeho kolegů není běžné. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Irena Libánská
produkční

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS