Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Lach > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Lach — webkodér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Lach:
Tomáš je na kódování vážně machr – je pečlivý, přemýšlivý a schopný samostatné práce. Má velký přehled o všech moderních technologiích a umí je vhodně použít. Spolupracuji s ním dlouhodobě (dělali jsme spolu i opravdu velké projekty) a vždy jsem se mohl spolehnout na to, že výsledek bude precizní. Rád ho tedy tímto doporučuji.

Vít Dlouhý

webdesigner v Nuviu
www.nuvio.cz
Skvělá několikaletá spolupráce bez jakýchkoli problémů. Tomáš je vždy inovativní a pracím se věnuje velmi pečlivě. Mohu jen doporučit.

Jan Nohejl

Tomáš je velmi flexibilní kodér, který se snaží vyjít klientovi vstříc s jeho požadavky. Oceňuji hlavně pravidelnou emailovou komunikaci, smysl pro detail a snahu o dotažení do konce i tak rozsáhlého projektu, jako je web Motorkáři.cz. Tomáš pro nás nakódoval něco přes 120 stránek a mohu jeho práci doporučit. Jen je třeba hlídat termíny a volný čas.

Jaroslav Ducháček

majitel serveru Motorkari.cz
www.motorkari.cz
S Tomášem jsem spolupracoval na řadě projektů a s výsledkem jsem byl spokojený. Má přehled o aktuálních trendech a technologiích.

Martin Hakl

www.breezy.cz ~ martin@breezy.cz
S Tomášem spolupracujeme na několika projektech a vždy odvede skvělou práci. Často mě překvapí i něčím navíc.

Bc. Vojtěch Pštross

www.hypoguru.cz ~ vojtech.pstross@hypoguru.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS