Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Lebeda

Tomáš Lebeda

marketingový stratég, konzultant a školitel online marketingu

Tomáš Lebeda
Tomáš Lebeda - logo

Provozujete podnikání či projekty s lokální působností nebo i v nadnárodním měřítku? Trápí vás konkurence nebo nejste vidět na internetu? Chcete zažít raketový růst podmíněný správnou marketingovou strategií? V naší marketingové agentuře Upcomers se postaráme o nastartování vašeho podnikání, zviditelnění, zvýšení úspěšnosti a celkové ziskovosti. Podívejte se na naše případové studie, které dokládají pravdivost našeho tvrzení:

Naše služby pro vaše zviditelnění:

  • Plánování a strategie – Zanalyzujeme trh vzhledem k vašemu podnikání a navrhneme účinnou strategii k vašemu proniknutí v online prostředí.
  • Komplexní online marketing – Maximální důraz na co nejvyšší tržby a dodržení domluvené návratnosti investic (PNO).
  • Facebook & Instagram Ads – Jen za rok 2019 jsme pro naše klienty investovali přes 100 miliónů Kč, s dodrženou domluvenou (a lepší) návratností investic.
  • Google Ads – Navrhneme správnou strategii, typ kampaní, optimalizaci Nákupů a Obsahových reklam, volbu klíčových slov a dalších prvků. Google Ads je z hlediska propagace velice mocný nástroj a je třeba ho využít na plno pro vás.
  • Branding – Dáme vaší značce tvář a vdechneme život.
  • Audit & nastavení měřících kódů – Kontrola a správné nastavení měřících kódů jsou alfou a omegou pro úspěšnou optimalizaci kampaní.
  • Digitální analytika – Navrhneme další kroky a činnosti, které povedou ke zvýšení tržeb, počtu konverzí a splnění stanovených cílů.
  • Srovnávače zboží – Účinná biddovací strategie (např. na platformách Heureka.cz, Zbozi.cz, Biano a další) umí přinést velmi podstatnou část obratu doslova za pár korun.
  • Expanze do zahraničí – Umíme dobývat nové trhy. Připravíme váš projekt pro úspěšnou expanzi do zahraničí.
  • Školení na míru firemních týmů – Podělíme se s vámi o mnohaleté zkušenosti a know-how v několikahodinovém školení na míru.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět, osobně zejména Praha, Mladá Boleslav, Liberec a Turnov

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tomáš Lebeda
UPC Group a.s.
Na Folimance 2155/15
Praha 2 – Vinohrady
120 00
Mobil:731 468 551
Email:info@upcomers.com
Web:https://upcomers.com/cs/
Facebook:Facebook upcomers.digital.agency
Instagram:Instagram upcmrs
WhatsApp:WhatsApp 420731468551
:09939393

Doporučení z první ruky

Jsem velmi rád, že jsem narazil na kluky z Upcomers. Spolupracujeme spolu už téměř půl roku a za toto období se jim podařilo zvýšit obrat o fantastických 117 % oproti stejnému období v loňském roce. Jsou rozumní, takže netlačí na pilu u marketingových kanálů, kde to nejde, a naopak umí přitlačit na kanálech, kde prostor je. Děkuji a těším se na další vývoj spolupráce :)
Mira Andres

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS