Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Ludvík

Ing. Tomáš Ludvík

UX designér a konzultant

Ing. Tomáš Ludvík
Ing. Tomáš Ludvík - logo

Mám přes 13 let zkušeností jako UX designér a konzultant webových stránek, webových a mobilních aplikací.

Specializuji se na vytváření digitální strategie a návrhy interaktivních prototypů. Získal jsem bohaté zkušenosti s uživatelským výzkumem, vedením UX týmů a projektů. Pomáhám velkým korporacím i startupům. Lektoruji veřejné UX školení, poskytuji firemní školení na míru a mentoruji UX profesionály. Na téma UX také přednáším. Jsem dlouholetým členem Asociace UX.

 • Konzultace webů a strategie – Pomohu vám najít smysluplné řešení, díky znalosti obchodních příležitostí a očekávání zákazníků. Ať už jsou to webové stránky, které neplní své cíle, nebo něco zcela nového, pomohu vám definovat strategii pro zajištění dlouhodobého úspěchu.
 • UX design – Navrhnu precizní interaktivní prototyp s důrazem na použitelnost, uživatelskou zkušenost a vaše byznysové cíle. Pomocí uživatelského testování ověříme, že navržená řešení fungují, to vše vám ušetří spoustu času a prostředků při následném vývoji webu.
 • Mentoring – Poradenství začínajícím designérům, grafikům a produktovým manažerům. Jako zkušený profesionál a lektor odhalím váš potenciál a pomohu vám najít tu správnou cestu, pochopit celý designový proces a navrhovat uživatelsky přívětivé webové stránky a aplikace.

Portfolio:

Card Sender | grafický design mobilní aplikaceWebdesign pro eGroovy contactsWebdesign pro Famedia – specialista na venkovní reklamuWebdesign pro FotoZboží.czWebdesign pro kreativní webové studio intya
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha, celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • Redesign webu Air Bank (2016) – návrh uživatelského rozhraní a uživatelský výzkum
 • Kalorickétabulky.cz (2014–2017) – kontinuální spolupráce, návrh designu a uživatelský výzkum; mobilní aplikace pro Android a iOS, redesign webové aplikace
 • ČSOB penzijní web a portál (2016) – uživatelský výzkum a návrh uživatelského rozhraní, inovace
 • Šanon Air Bank (2016) – návrh uživatelského rozhraní mobilní aplikace, mobilní bankovnictví a internetbanking
 • FriendlySuits (2016) – návrh UX/UI e-commerce, interaktivní prototyp
 • Tapito (2016) – konzultace mobilní aplikace
 • Redesign portálu Kudyznudy.cz (2015) – prototypování, tvorba zadávací dokumentace

Profesní zkušenosti

 • Head of UX, Dobrý web (2014–2017) – Vedení týmu výzkumníků a designérů, konzultace a návrh řešení webových projektů pro klienty z oblasti bankovnictví, mobilní operátory a velké firmy. Klienti: Air Bank, Czechtourism, Česká spořitelna, ČSOB, NN, Bisnode.
 • Head of Design, Lipalearning (2011–2013) – Návrhy webových a mobilních aplikací, vedení kreativního týmu, návrh a vývoj mobilních edukativních aplikací pro předškolní děti.
 • Senior Webdesigner, Lundegaard (2008–2009) – Grafické návrhy webů, aplikací a internetových her, flash animací a bannerů. Klienti: 3M, Nestlé, PRE, Unilever.
 • na volné noze (od roku 2004) – profesionální poradenství a návrh v oblasti webů a aplikací. Klienti: Kalorické tabulky, FriendlySuits, Makro/Metro, Tapito.

Kontaktní informace

Ing. Tomáš Ludvík
Eliášova 274/4
Praha 6
160 00
Mobil:774 101 750
Email:me@tomasludvik.cz
Web:www.tomasludvik.cz
Twitter:Twitter tomasludvikcz
LinkedIn:LinkedIn tomasludvik
Účet:670100 – 2204091513 / 6210 (mBank)
:73540871 (plátce DPH)
DIČ:CZ8102171253

Doporučení z první ruky

S Tomášem spolupracuji již několik let. Na jeho práci jsem vždy ocenil jeho cit pro grafiku, rychlost odvedené práce a zejména kvalitu výstupu, kterou dokázal ovlivnit tím, že sám přinášel různé náměty na zlepšení apod. Neumím si představit, že bych s Tomášem ukončil spolupráci a měl hledat na trhu někoho jiného.
Bc. Martin Vlasák, DiS.
provozovatel e-shopu Skleník-expert.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS