Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Ludvík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Ludvík — UX designér a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Tomáš Ludvík:
Tomáš byl zodpovědný za zásadní redesign aplikace Android, iOS a web Kalorické tabulky s více než 200 000 uživateli. Podařilo se mu velmi zjednodušit komplikované úkoly našich uživatelů.

Tomáš Pětivoký

CEO Dine4Fit
www.kaloricketabulky.cz
S Tomášem spolupracuji již několik let. Na jeho práci jsem vždy ocenil jeho cit pro grafiku, rychlost odvedené práce a zejména kvalitu výstupu, kterou dokázal ovlivnit tím, že sám přinášel různé náměty na zlepšení apod. Neumím si představit, že bych s Tomášem ukončil spolupráci a měl hledat na trhu někoho jiného.

Bc. Martin Vlasák, DiS.

provozovatel e-shopu Skleník-expert.cz
www.sklenik-expert.cz ~ martin.vlasak@sklenik-expert.cz
Spolupráce s Tomášem pro mne byla profesně velmi inspirující a užitečná. Na problematiku se umí podívat i očima klienta a oceňuji zejména odbornou diskuzi a schopnost argumentace svých rad a názorů.

Alexandra Klik

Marketing Manager, eNovation
Tomáš je skvělý profesionál, který má řadu zkušeností jak s UX projekty v oblasti e-commerce, tak s projekty pro korporátní klienty. Vždy hledá tu nejlepší a nejjednodušší cestu pro uživatele a dokáže ji maximálně spojit s byznys potřebami klienta. Pakliže chystáte redesign vašeho webu či teprve plánujete nový web/eshop myslete na vaše zákazníky a kontaktujte Tomáše.

Helena Smolíková

Key Account, Dobrý web
Velmi inteligentní kombinace UX thinking metod a UX designu, která vyhovuje očekáváním klientů, splňuje požadavky firemního designu a zároveň je snadno pochopitelná pro týmy pro vývoj webových aplikací.

Lukáš Řeřicha

Manager of Direct Channel v NN
Tomáš Ludvík je především profesionál, který umí ke každému projektu přistoupit individuálně a řešit ho se stejným nasazením, ať už jde o menšího či korporátního klienta. Oceňuji především jeho přístup, kdy „půlnoc není problém“ a „víkendovka se zvládne“. Díky!

Linda Stolárová

majitelka společnosti Stolarson s.r.o.
Designová práce? Paráda! Tomáš je velice kreativní, vždy má zdravou úvahu nad problematikou a tah na bránu.

Ondřej Kuděj

CEO Litea Solution
www.litea.cz ~ ondrej.kudej@litea.cz ~ 724 279 238
Měla jsem tu čest zúčastnit se Tomášova UX workshopu, kde se podělil o své odborné znalosti. Hodně jsem se naučila!

Tereza Novotná

UX designér, FM:Systems
Tomáš je jeden z nejlepších UX designerů v Česku. Kombinuje hluboké znalosti a zkušenosti Human-centric principů a designem uživatelského rozhraní. Jeho návrhy jsou funkční, moderní a skvěle vypadají.

Luboš Plotěný

výkonný ředitel v Dobrém webu
www.dobryweb.cz
Tomáš nám pomohl podívat se na sporné body v našich návrzích z nové perspektivy. Během jednoho setkání jsme se posunuli v uvažování o velký kus dopředu. Díky za tuto efektivitu i odborný nadhled.

Zuzana Dobšíčková

Marketingový specialista, eNovation
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS