Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Ludvík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Ludvík — UX designér a konzultant

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Tomáš Ludvík:
Tomáš si vždy uměl dobře uspořádat práci a čas, líbila se mi jeho kritika a nápaditost. Jako webdesignér zná trendy a dokáže dobře využít své zkušenosti.

Miloš Janda

developer, Mladá fronta
Tomáš k práci přistupuje vždy profesionálně. Nic neponechá náhodě a je vždy skvěle připraven, ať už jako lektor nebo mentor. Pokud se mu váš nápad zalíbí, dokáže jet klidně nonstop, důležitý je výsledek, ke kterému vám může pomoci.

Lucie Přibylová

www.tichespojeni.cz
Pracovala jsem s Tomášem na projektu redesignu webových stránek NN pojištění. Nejprve navrhl části, které by měly být přepracovány a pak dodal řešení. Všechno bylo vyrobeno podle původního plánu a dle přání zadavatele. Myslím, že Tomáš je opravdu expert v oblasti User Experience.

Anna Lauermannová

Direct Sales Campaign Manager ve společnosti NN Group
Tomáš si vždy uměl dobře uspořádat práci a čas, líbila se mi jeho kritika a nápaditost. Jako webdesignér zná trendy a dokáže dobře využít své zkušenosti.

Miloš Janda

Head of Developement
Velmi si cením Tomášova přístupu k úkolům a jeho moderním a stylovým návrhům, které vždy dokázaly zaujmout a byly pro všechny motivací, aby spatřily světlo světa co nejdříve.

Petr Kovářík

Tester aplikací
Tomáš je specializovaný UX designér. Vždy na vrcholu současných trendů a technických možností. Jeho návrhy jsou velmi detailní a promyšlené. Dokáže konvenční výzvu pojmout způsobem, který vás přiměje přemýšlet dvakrát a často vede k mnohem lepšímu výsledku než špičkového řešení pro daný problém. Tomáše můžu doporučit pro jeho designérské dovednosti a uživatelsky orientovaný přístup.

Jiří Suchý

Digital Strategy & Innovation - Sherpas
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS