Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Mahút

Tomáš Mahút

digitální designér

Tomáš Mahút

Jsem zkušený digitální designér a navrhnu design a rozhraní pro jakékoli zařízení. Navrhuji a vyvíjím mobilní aplikace pro iOS, Android, smart TV, palubní počítač automobilu apod. Specializuji se také na návrhy pro responzivní weby, microsite a eshopy. Jsem otevřený jednorázovým projektům i dlouhodobé a intenzivní spolupráci.

Jsem držitelem mezinárodních ocenění AwwwardsCSSDA za digitální design. Pracuji v oboru už přes 8 let, sleduji novinky a trendy, jezdím na workshopy zaměřené na digitální design. Vybrané reference: RedBull, Tesco, ČSOB, CzechTourism, HET Liga, Čezeta aj.

Profesní přístup: Pracuji s vašimi nápady. Věřím v důležitost vzájemného poznávání, jedině tak mohu úspěšně naplnit vaše očekávání a skutečně něčeho dosáhnout.

Ukázky práce:

Vývoj a webdesign pro Kalup MachinesUX design pro Movie DBUX design pro RaiffeisenbankRedbull Martin Sonka, webdesignTHOMS, branding a webdesign

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tomáš Mahút
U Zátiší 545/1
Praha 4
147 00
Mobil:721 263 186
Email:tomas.mahut@gmail.com
Web:www.tommahut.com
:04543149

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS