Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Marek

Tomáš Marek

UI a UX designér pro weby a mobilní aplikace

Tomáš Marek
Tomáš Marek - logo

Vytvořím pro vás návrh webové prezentace či mobilní aplikace tak, aby byl funkční, přehledný, intuitivně ovladatelný a odpovídal vizuálnímu stylu vaší společnosti. Zaměřuji se na User Interface design (UI) a User Experience design (UX).

Naše spolupráce bude mít tyto kroky:

 1. Pochopení vašeho podnikání – základ pro vytvoření výstupu, který bude funkčně sloužit vašim zákazníkům a pomůže dosáhnout cílů na vašem webu.
 2. Wireframe a interaktivní prototyp – tvorba tzv. skici webu a následného prototypu, který uživatelsky otestuji, aby byl funkční na všech typech zařízení.
 3. Responzivní design – podle schválených wireframů vytvořím design webu, který vychází z požadavků klienta a vizuální firemní identity.
 4. Přehledné formátování podkladů – výstupní soubory k designu předám naformátované tak, aby se v nich frontend developer dobře orientoval.

Zkušenosti s UI/UX designem jsem získal jako externí spolupracovník v mnoha agenturních týmech, kde jsem fungoval jako projektový manažer v procesu zahrnujícím komunikaci s klientem, vyhotovení UX/UI, následné sestavení týmu frontend/backend programátorů, testování výstupu a předání klientovi. Neustále sleduju trendy a novinky v oboru UX/UI, které aplikuju do svých výstupů.

Vybrané reference: McDonald's, Pickwick, UNIQA pojišťovna, Amazon, Easytask, BLEND 42 VODKA, Vaprio, Savana.

Ukázky práce:

Redesign webové prezentace pro McDonald´s Bosna a HercegovinaFacelift internetového obchodu VašeCigareta.czTvorba adaptivního UX/UI pro internetový obchod AromaxPickwick - reklamní kampaňNávrh designu pro internetový obchod s vínem SOIM
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Používaný software a technologie:

 • Figma
 • Sketch app
 • Invision App
 • Axure
 • Adobe Creative Cloud Suite (Photoshop, XD, Illustrator, InDesign, After Effects)
 • HTML/CSS basics
 • Asana
 • Trello
 • Slack
 • Basecamp

Kontaktní informace

Tomáš Marek
Krásný Dvůr 180 (Ústecký kraj)
439 72
Mobil:735 519 419
Email:info@marektomas.com
Web:www.marektomas.com
Twitter:Twitter tomasmarekk
LinkedIn:LinkedIn tomasmarekk
Účet:1321391035 / 3030
IBAN:CZ16 3030 0000 0013 2139 1035
SWIFT:AIRACZPP
:04479998 (neplátce DPH)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS