Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Paulík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Tomáš Paulík — webdesignér a internetový marketér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Tomáš Paulík:
S Tomášem spolupracuji nejen kvůli tomu, že je to můj bratr, ale hlavně kvůli tomu, že dokáže rychle a efektivně řešit problémy. To je pro naši společnost klíčové, protože se můžeme spolehnout na bezproblémový provoz našeho internetového obchodu.

Martin Paulík

PDFXchange.cz
Všechny 3 důvody, které Avexa.cz uvádí na své úvodní stránce, proč si je vybrat, jsou po mé zkušenosti beze zbytku splněny. Já bych ale ještě rozhodně přidala chuť ponořit se do zadaného úkolu s vazbami na všechny možné směry, sounáležitost a lidský přístup, se kterým se v dnešní době málokdy setkáte. Pan Paulík se mne ujal jako „opuštěného zmateného zvířátka“ a pomohl rozjet můj byznys. Je jedním z velmi mála lidí, kteří hrají v mém pracovním životě významnou roli. A to si u mě jen tak někdo nevyslouží.

Miroslava Kajlíková

Pippy.cz
Již od počátku projektu nezávislého zpravodajského portálu AC24 jsem spolupracoval s webdesignérem Tomášem Paulíkem, který vždy projevil svou vysokou pracovní úroveň, zejména při nedávném, značně náročném, redesignu webu. Vřele doporučuji ke spolupráci.

Ondřej Geršl

AC24.cz
S Tomášem Paulíkem spolupracujeme dlouhodobě na několika projektech. Vedle vysoké kvality odvedené práce oceňuji množství zajímavých podnětů a řešení z jeho strany, které přispěly k rozvoji našich projektů.

Václav Soukup

Chcilavazzu.cz
Moc děkujeme panu Tomáši Paulíkovi za bezplatné vytvoření našich webových stránek. Velmi oceňujeme jeho kreativitu, vysokou kvalitu a schopnost přizpůsobit se našim specifickým požadavkům. Spolupráci s ním rozhodně doporučujeme.

Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

ředitel centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením ARPIDA
www.arpida.cz
Prodej vlastních produktů prostřednictvím e-shopu provozuji od roku 2006. Po několika změnách dodavatelů webdesignu jsem v roce 2014 začal spolupracovat s panem Paulíkem, a našel v něm konečně partnera dle svých představ. Oceňuji zejména jeho otevřenost, flexibilitu, inovativní přístup ke svěřenému projektu a schopnost mluvit s klientem jazykem, kterému rozumí i naprostý laik, jako jsem já.

Karel Toman

majitel internetového obchodu Natur-kraeuter.de
www.natur-kraeuter.de
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS